Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moje prvo razočarenje, što dalje?

Iako sam bila prevarena ovo je prvi put da sam razočarana, neizmjerno tužna. Naime stvar je ovakva: Stavila sam upit za karikaturu koja je trebala biti poklon za Božić. Javila se korisnica, rekla sam joj da ne mora žuriti sa izradom jer mi je plaća iza 10-og i tu smo se dogovorile. Čim mi je plaća sjela istoj sam se javila i uplatila iznos i poštarinu. Ista je čak i snizila cijenu na 100 kn jer su kao blagdani i sve je bilo super. Napravila je super karikaturu, poslala mi fotku, rekla da ju šalje i ja sam bila presretna. Problem je nastao kad je došla karikatura. Sva izgužvana i definitivno nije bila za poklanjati nekome, pa čak ni kad sam ju stavila u okvir vidjelo se da je zgužvana. Naime korisnica ju je poslala u onoj "koverti sa mjehurićima". Javila sam istoj pa je ona rekla da će mi izraditi novu. Od tad je prošlo eto skoro mjesec dana, karikaturu ne stigne izraditi zbog obaveza, a ja sam ostala bez poklona i 100 kn. Poslala sam joj e-mail da ću joj ostaviti neutralku dok ne dobijem karikaturu, a na to sam dobila odgovor da je to što će mi napraviti novu njezina dobra volja i jesam li ja retardirana, da je nitko neće ucijenjivati i da "gonjam". Eto ne znam...Pomalo sam tužna jer mi nitko do sad nije tako se obratio, i znam da cura nije to namjerno napravila, ali trebala je biti pažljivija kad je slala i poslati ju u "kutija-omotnici" koju imaju također u pošti i u kojoj se šalju dokumenti. Pa sad ne znam što da mislim, još manje što da radim... Povratnu joj neću ostaviti jer ćete znati o kome se radi, a sigurna sam da će i ona od sad biti pažljivija, neću je niti imenovati ovdje na forumu, samo htjedoh podijeliti sa vama moj nesretni slučaj i poručiti svima da pažljivije pakiraju svoje pošiljke, pogotovo one koje nekome nešto "znače".
2015 01 21
[:tuzan] baš mi je žao
2015 01 21
to je samo bezobrazluk. nista drugo. grozno je ne bit posten kad ce te(je) kad tad nesto slicno zadesit. za sada savjetujem da se pomiris sa situacijom. a drugi puta nekeko pametnije odigraj. zamoli je jos koji put da ti izradi novu sliku. [:ljut] [:tuzan] [:sokiran]
2015 01 21
možeš to jednostavno ispeglati peglom, samo budi pažljiva...sa suprotne strane od crteža probaj prvo na nekom drugom sličnom papiru da vidiš do koje temperature papir podnosi naravno bez pare sretno [:kesi]
2015 01 21
Ostavi negativnu i idi dalje.jer tebi nitko ne moze govoriti da si retardirana..ovdje ima svakakvih zena kao i u zivotu.stavi negativnu.prijavi.i idi dalje.
2015 01 21
Ja bih ostavila negativan komentar, naime znala je sto šalje, a i ti si jasno navela namjenu...trebala je biti pažljivije.Zasto je obećala napraviti drugu ako to ne želi?!mislim da te voza...
2015 01 21
ma ima ovdje svega...i ja sam se nedavno iznenadila koliko su ljudi proračunati...
2015 01 21
Jako loše.. Ako je početnica valjda nije razmišljala kako svoje radove poslati, a da budu zaštićeni. Međutim to joj ne daje za pravo da ti uzvrati takvim bahatim odgovorom. Ako već izrađuje crteže bilo bi joj bolje da bude ljubaznija i za dogovore, jer upravo si ti mogla i nekome drugome ju preporučiti... Zbog neljubaznosti, ja bih ostavila neutralnu...
2015 01 21
Nije baš fer...:((
2015 01 21
Isto mislim da bi trebala sacekati,samo nije bilo potrebe za ruznim rijecima,i kako nije razmisljala u cemu salje?
2015 01 21
pa to je isto kao da posaljes case u kutiji i dodju odkrhnute ili napuknute... valjda ono sta saljes zastitis?
2015 01 21
ocito je bila preskupa velika koverta, bezobrazluk cisti
2015 01 21
Ma uopce se vise ne namjeravam javljati i tražiti. Nemam volje jer se ne planiram spuštati ma nivo vrijeđanja, a očito je krenulo tim putem. Cura fino radi i vjerujem da ce ubuduce nekoga usreciti tako da necu je okaljavati javno.
2015 01 21
Evo, ja stvarno ne znam o kojoj se korisnici radi, a zanimaju me karikature. [:kesi] Možeš li mi barem poslati poruku o kojoj se korisnici radi? Hvala! [:smijesi]
2015 01 21
Not nice! [:tuzan]
2015 01 21
1 2 3