Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nove opcije na mojekrpice.hr

Pozdrav svima, imam jedno pitanje! Koja su vaša iskustva i mišljenja o novim opcijama na krpicama? Razmišljam o tome da uvedem nešto od toga, ali nisam sigurna! Hvala [:smije] [:zaljubljen]
2015 01 22
probala sam one istaknute artikle, ali nikakav rezultat... a bila sam stavila stvarno simbolične cijene tih dana ... i ništa. tako da ja za sad odustala. no čini mi se da su neke cure komentirale da im je to ok...
2015 01 22
Molim te, da bude preglednije. Npr. promijeni pozadinu u neku tamniju boju, onda sve više dolazi do izražaja.
2015 01 22
Znam da to nema baš veze sa opcijama, ali. [:kesi]
2015 01 22
Ne razumijem tocno o cemu govoris @piamia
2015 01 22
ja sam mislila da to ide mene [:sokiran] [:hihot] i meni je na nekim artiklima pozadina svijetla [:jezik]
2015 01 22
meni je bas super sto ima takvu svijetlu pozadinu :D a ova ideja s vodom mi je mrak [:smijesi] sto se tica tih opcija.. ne znam.. nisam nista pokusala.. ali mi je super kad korisnica koja ima po 20 stranica razvrsta sve atikle u mape (majice, haljine,torbe, obuca....)
2015 01 22
od novih opcija jedino što mi je trebalo su kategorije...i one su mi genijalne [:smijesi] a mogućnost promjene i personaliziranja naslovnice profila mi je dodatni bonus [:zaljubljen]
2015 01 22
ja mislim da se gazdarica najviše veseli novim opcijama
2015 01 22