Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Problem s kosom!!

Cureeee help!! u zadnje vrijeme mi se kosa jakooo puno masti, gotovo svaki dan je moram oprati, i taj dan kad operem bude savrsena i vec sutra ko rezanci, jel imao jos tko takav problem? kako to rijesiti? nema sta nisam probala od sampona i nista ne pomaze [:place] [:place]
2015 01 23
hej :) i meni je takva bila i jos mi je jako ispadala... neki dan sam bila kod frizerke i oprala mi je kosu sa Masharel keratin samponom i stavila mi je lotos masku-regenerator... preporod [:zaljubljen] ja si idem ovih dana kupiti taj sampon i regenerator [:zaljubljen]
2015 01 23
Vjerovatno od grijanja i čestog pranja,probaj sto manje prati,šampon za suho pranje,onaj kao puder,našpricao drugi dan,da sto duže odgodio pranje [:znoji]
2015 01 23
šampon od koprive [:smijesi]
2015 01 23
nemoj taj za suho pranje, skup je a traje za par pranja,bezvezarija
2015 01 23
Nemoj prat kosu svaki dan Sto je gisevperesbvise se masti. Trebalo bi podeti izbjegavati sampone koji sadrze parabene, sls. Malo proguglaj Imas zanimljiv clanak Upisi u google sminkerica prica o samponima. Pa procitaj malo. Kosu peri jednim tjedno do dva puta.
2015 01 23
najobičnij šampon...kopriva 10 kn litra...bez regeneratora
2015 01 23
Jedna od jeftinijih a pouzdanih metoda je da pri pranju kose staviš sode bikarbone u šampon. Ona isušuje "masnoću" s tjemena. Malo proguglaj o sodi bikarboni u primjeni kod masnog tipa kose. Vidjeti ćeš da ima učinka a pogotovo ako ju staviš u šampon od koprive (napomena ne staviti dikrektno u ambalažu šampona jer kad ga promučkaš soda bi samo neprekidno curila van) pomiješati malo šampona sa sodom u ruku ili neku manju posudicu. Provjereno i učinkovito.
2015 01 23
neki dan je bila tema, šampon od koprive plus ulje čajevca, dvije kapljice na žlicu šampona
2015 01 23
za masnu i bezvoljnu kosu: Skuhati čaj od kadulje,majčine dušice,ružmarina i peršina... sve ga po jednu žličicu na 3-4dcl vode,poklotoiti i kad se ohladi,dodati sok limuna..i upotrijebiti nakon šamponiranja tonizira masno vlasište i potiče rast kose. Izbjegavati regeneratore koliko je god moguće i kao stu su cure već rekle..najbolje koristiti najobičniji kopriva šampon
2015 01 23
Curke hvala punoooooo [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 23
Ako si više za prirodne stvari, probaj sodom bikarbonom [:jezik]
2015 01 23
Je li moguce stavljat sodu na farbanu kosu?
2015 01 23
evo moje iskustvo, znaci do prije mjesec dana ja sam kosu morala prat svaki drugi dan, ako ne i svaki, jer bi situacija bila takva da ako bi ja ujutro oprala kosu vec navecer bi mi se na nekim dijelovima zamastila, za sampon za suho pranje imam samo rijeci pohvale i to pogotovo za syoss , probala sam i ostale al mi ostali samo zalijepe kosu, a sa ovim dobijem i volumena i cistu kosu [:smije] , prije skoro mjesec dana(mozda malo manje) sam pocela noc prije pranja kose stavljat ricinusovo ulje i pantelon na kosu, (panetelon za brzi rast posto mi je frizer previse skratio kosu [:frustriran] ) , kosa mi se preporodila, gusca je, narasla je te je i meksa i sjajnija, prije tjedan dana sam kupila sampon od koprive u ljekarni pa cu vidjeti kako ce to ici...al sve u svemu kosa mi se manje masti, dan nakon pranja mi kosa nije masna sto mi je bilo nezamislivo da cu to ikad moc dozivjet, a dan iza stavim sampon za suho pranje tako da sam mirna i taj dan , eto, nadam se da sam pomogla....ricinusovo ulje i pantelol nisu uopce skupi pa mozes stim probat ako zelis [:smijesi]
2015 01 23
HanaTh, ne znam kako soda utječe na farbanu kosu. Probaj pronjuškati po netu... Ja ju osobno ne koristim jer imam suhu kosu, ali neke moje prijateljice kojima se kosa dosta mastila imaju pozitivna iskustva sa sodom. [:smijesi]
2015 01 27