Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Izvršiti povrat ili ne?

Prodala sam nove tenisice (sa etiketom) korisnici. U oglasu im je bio naveden broj, i navedene mjere u centimetrima, za tenisice (bijele starke), budući da se radilo o kopiji starki i nikad ne možeš u biti znati prema broju da li će ti pasati, pa sam ih stoga baš izmjerila i okačila mjere u centimetrima da ne bude zablude. [:ljut] Ja i inače nudim povrat jer znam da nam ne mora sve pasati kad dođe. Mogu npr shvatiti na je netko drukčije zamišljao parfem po sastojcima koje nađe na netu a uživo to miriše-sasvim drugačije. Mogu. I izvršila sam već dva povrata (slučajno se radilo baš o parfemima) bez da sam išta pitala. Ali sada se radi o starkama. U svakom dućanu se može vidjet paše li nam stil starki ili ne. A mjere u centimetrima su tu da provjerimo da li bi nam pasala veličina istih. [:znoji] Kako, ali kako može netko reći "mislila sam da će mi biti veće ali nisu"; ako sam doslovno stavila mjere u oglas?? Sad traži povrat jer su joj premale. Izvršiti ga ili ne? [:tuzan] Bojim se osvetničke negativne, a žena zna da inače imam opciju povrata. Ako dobijem osvetničku negativnu, da li to spada u onu osvetničku koju se može tražiti od administratora da je izbriše, ili ipak ostaje????
2015 01 25
A zašto jednostavno ne izvršiš povrat ako nudiš to kao opciju? Čemu tolika drama? [:pospan] [:pospan] [:sokiran]
2015 01 25
Zato što se povrat traži iz razloga koji je mogao biti izbjegnut da je žena iole uopće pogledala oglas u kojem je bilo navedeno koliko su TOČNO velike. Dakle, njena je greška što nije pročitala oglas u kojem je to bilo NAVEDENO. [:boji]
2015 01 25
Ja ne bi vratila ako su pisale mjere i općenito mi je glup taj povrat i šta si dopustate da vas drugi vucu za nos...ako kažete sve potrebne informacije. prije prodaje..njoj se npr kako ste spomenuli ne sviđa miris pa ga vraća..ja ne bi tako i to je moje mišljenje ...jer ovo je ipak kupnja na neviđeno i ako netko nije siguran neka ni ne kupuje eto moje mišljenje bez zamjerki
2015 01 25
Pisale su mjere, da...
2015 01 25
Da to drugo da vas je pitala jesu pravi broj a da ste je vi bez mjera uvjerila da će joj biti dobre...najbolje su mi te curke koje ne znaju izmjeriti gaziste ili mjere za majicu..ja već znam sebe u cm koliko puta sam se mjerila dal će mi nešto odgovarati [:hihot] nekad. sam se i zeznula i poklonila nekom ili prodala dalje..nije mi palo napamet nekom vraćat nešto
2015 01 25
Ja ne bih vratila,i ja sam dosupna za povrat ukoliko je slucajno moj propust,ali brate.. Sve je bilo navedeno,k tome,jos su nove. Sta dobila ih,pa joj vise nisu bile toliko lijepe. Ja definitivno me bih,jer poznavajuc sebe,bilo bi jos jednom,pa jos jednom. A uostalom,mene bih bilo sram to trazit,s obzirom da su nove i navedene dimenzije
2015 01 25
Ja nebi vratila posto je sve imala napisano ispod slike.....Drugo da su pokidane ili nesto slicno al ovako ne.....
2015 01 25
Pisale su detaljno mjere, da... [:pospan] ali također i da nudim povrat. [:pospan] Pa sam zbog toga neodlučna, jel kužite moj glupi problem, cure[:place] Meni se s druge strane uopće ne trči na kiosk svaki put kad si netko ne da dovoljno vremena ni da uopće freaking pročita detaljno sročen oglas do kraja.. [:vrti] Ono što mene zanima je...da li bi mi u slučaju osvetničke....administratorica bila spremna obrisati osvetničku, što mislite.? [:vrti]
2015 01 25
Nisam pametna , vjerojatno bi se osvrcala na to da pise da radia povrat
2015 01 25
ako je sve pisalo NE! ne vršiti povrat...a ovo u o meni malo korigirati recimo da radiš npr."opravdani " povrat... moje skromno mišljenje [:smijesi]
2015 01 25
Napisi u opisu da radis povrat samo ako je tvoja greska..Npr da ti je nesto promaknulo ili slicno..Jer ovako ti nema smisla netko ce se predomisliti dok mu ti nesto posaljes i pitati ce te bezveze da bi vratio nazad.....Napisi curi da neces jer je sve lijepo pisalo u opisu i nije tvoja krivica ovdje..Izbrisati ce ti adminka negativnu ako joj objasnis u cemu je stvar....Jel imas jos uvvijek tu sliku u artiklima da ju mozes priloziti adminki skupa sa opisom,ako slucajno dodje do toga da ti cura ostavi negativnu?
2015 01 25
I vidjela sam da ti u opisu pise da se izmjere jer stavljas vise brojeva istog artikla tako da nema se tu vise sta pricati....Ocito joj je tesko bilo uzeti metar u ruke...
2015 01 25
Ja nebi napravila povrat ukoliko su mjere navedene i k tome tocno navedene. Zato kod mene u opisu profila pise da ne vrsim povrat, iako bih ga naravno izvrsila da je moja greska. Zato jer se nedam vuc za nos. Njen problem sto nije izmjerila, nisi ti kriva.
2015 01 25
Ni ja ne bi napravila povrat jer joj je sve bilo napisano, nemoj dati da te ljudi tako lako zezaju jer nije tvoja greška. Zasto bi ti sad bila na gubitku zbog tuđe nepažnje? Nikako.
2015 01 25
1 2