Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

ugg čizme -naručivanje

Ovako,želim si kupiti bailey button trplet čizme Ugg marke. Narafski,ne mogu si priuštiti da odem u butigu i kupim si ih za jednu i pol mjesečnu stanarinu,pa ne budi lijena,"legla" sam na krpice i Njuškalo... Da napomenem,ne bi mi bio bed kupiti ni povoljnu a dobru,kvalitetnu kopiju... Elem,na Njuškalu sam naletila na oglase gdje se prodaju i naručuju razni tipovi Ugg čizama,navodno sa svim potvrdama i certifikatima... treba zatražiti određeni broj i boju,pa oni naruče etc.etc,a koštaju 440kn... jel to moguće (znam koja im je cifra u butigi),je netko tako naručivao? Frka me uplatiti taj iznos,moram priznati.... Ajde pomoć,ako itko ima kakvu korisnu informaciju,prijedlog?
2015 01 25
mislim da su ti za te novce samo dobre kopije,e sad jel ti bitno jel oriđiđi il ne.isto ko I lacoste torbe na njuškalu 200,00kn)po kvaliteti ni do koljena orginalu) [:smijesi]
2015 01 25
certifikati na njuškalu bla bla...ja sam pretprošle god na njuškalu naručila za 500 kn tako jedne s "certifikatima"....nije to nešto al ajde pozitivno došle su (ono ni prevara pa da se ni ne pošalje)čak sam se sa likon i telefonom čula...
2015 01 25
a jos boja fora ak ti naruce iz vana a ono dobijes jos i bonus kaznu [:smije]
2015 01 25
hehe [:smije] ,da ako naručuju izvana na tvoju adresu lijepo Pismo od carine [:smije]
2015 01 25
Najbolje pitat dali se možete nači za primopredaju pa vidiš iz prve ruke. Ja prodajem jedne original al su rezervirane i trebam se s curkom nać ovih dana. Tako jedino znaš što kupuješ i za što daješ svoj novac koji je danas zaista teško zaraditi... Ja osobno nebih ni pomišljala uplačivati toliki iznos ako nemogu vidjeti uživo,eto :)
2015 01 25
ja kad čitam price s njuškala kupio AJFON [:smije] ,dobio ciglu,ne vjerujem mu baš previše [:hihot]
2015 01 25
ja sam si s ioffera narucila uggsice one sa zakovicama by jimmy choo i evo ih vec treca sezona traju, unutra mekane, tople i nije im se onako izlizao đon kao onim fejk uggsicama iz ducana pa da mi se krive noge dok hodam [:smije] isto tako sam ih platila oko 400 kn i dosle su mi s kutijom, nekim certifikatima na kineskom [:jezik] al who caress i sa dust bagom... tako da sam ja pozitivno iznenadena, a ako te strah samoj narucit imas onu stranicu monika posredovanje pa oni naruce umjesto tebe...
2015 01 25
Ja sam bas prije mj dana narucila preko Njuškala Ugg isto pisalo da su sa svim certifikatima i original. Stigle su prosli tj i prezadovoljna sam :)
2015 01 25
Ma,pitala sam ja odmah za primopredaju,imam frendicu koja ima originalke i živi u Zgb,ali krenula priča da ih nema na lageru,da se čekaju 5-12 dana... Sad sam tražila podatke,adresu i br telefona i slično pa ću procijeniti ali ,vjerojatno niš od toga.... Lanchij - molim te javi mi u box od koga si to naručila preko Njuškala,da usporedim,možda je isti seller..... Cure hvala!
2015 01 26