Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

preporuka-Anticelulitne kreme

ne smatra cijela medicinska struka. nemaš pojma s kim polemirziraš na forumu i ne znaš koliko se ljudi iz medicinske struke krije pod ovim niknejmovima. ili ti predstavljaš cijelu medicinsku struku? Super, zalijepila si link o jednoj medicinskoj studiji, ja bih sada mogla o drugoj, koja tvrdi suprotno i tako9 bismo se mogle natezati u nedogled. [:pospan] [:pospan] [:pospan] [:pospan] [:pospan] [:pospan] prva bitna stvar je da si neugodna i ideš nogom na osobu umjesto na tvrdnju. druga bitna stvar je da si bolesno isključiva što ti sužava pogled. treća bitna stvar je da sam u jednom periodu svog života imala celulit, da sam uvela mnoge promjene i koristila različite tvari i tretmane, te ga više nemam. gdje god me stisneš! a nisam jedina.
2015 01 27
Isusova majko, dosadna ko uš. [:pospan]
2015 01 27
Celulit nestaje i to samo povrsinski i privremeno masazom i vjezbanjem. On dubinski ostaje i ak konstantno ne vjezbate i ne odlazite na tretmane on se vraca. Nikakve kreme nece tu pomoci. Moja teta je bogatstvo na kreme potrosila, noge su joj ko u starice od 90 godina. Ja bi radije ulozila na tretmane nego u kreme. Da se poboljsat. U kreme protiv celulita ne vjerujem.
2015 01 27
žene [:smije]
2015 01 27
@mexicana to baš [:smije] dobra.. bas smo ccc
2015 01 27
Ma ne vjeruje nitko valjda u komercijalne kreme, slažem se ali se neću složiti da celulit ne postoji [:smije] . Promjena navika, drugačija prehrana, vježba, kretanje, unos tekućine, masaže, prirodni preparati - to će sve poboljšati stanje.
2015 01 27
netko neupućen rekao bi da ste se u temi 'kardio vježbe' ti, wizardice i harpo malo napile i raspravljale s bijelim miševima - mislim - kakva osoba nakon sudjelovanja u temi obriše sve svoje postove [:sokiran] ?!
2015 01 27
Pa da, ja čitam temu i ne vjerujem...ono, pričam sama sa sobom, ubaci se harpo i kao bijele kokoši kvocamo i lupamo [:smije] , pa strava. Tu je bio IKIK citat, sacuvah ga prije brisanja jer sam bila u šoku - o štetnosti trčanja i joge plus kako cemo to u starosti osjetiti i da su sportaši izrazito NEZDRAVI ljudi [:boji] ...ono, zaista ne možeš ne reagirati [:sokiran] ....pa ako nesto tvrdi, neka ostavi taj trag za sobom jer gubi na vjerodostojnosti. Ma svašta.
2015 01 27
čuj, ja sam već u starosti [:smije] [:smije] [:smije] , imam 55! Vježbam jogu 20 godina svakodnevno, maratonka sam, nemam celulit i bezobrazno zdrava...... ona će uskoro ustvrditi da ja ne postojim [:smije] [:smije] [:smije] nema veze, poslije će to pobrisati [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 27
Ni meni nije jasno to brisanje postova [:vrti] Pa daj stara stani iza napisanog, pa makar to bila i nebuloza [:kesi] . Ovako samo ispadaš smiješna i jako nesigurna u sebe [:pospan] Wizardica i Gita, svaka vam je na mjestu. Da me bar koja može primiti na red i natjerati me da se pokrenem (kad već ne mogu sama) [:sramezljiv]
2015 01 27
hej danio, ma zaista nikada nije kasno [:smijesi] ...ja sam od 7. godine u bazenu, a baš sam u nekim *poznim* godinama [:jezik] , meni najdražim i isto opako zdrava jer sam se eto bavila tim štetnim i opasnim stvarima, a života mi, i klistir prođoh i živa ostah [:smije]...bolje da ne spominjem bubnjanje, šamanski ples, gongove i ostalo jer će me IKIK na lomaču poslati... [:boji] hehe...ja cu ovo sejvati u slučaju da gita što pobriše [:smije] ako se utvrdi da ona još uopće postoji, hjoooj...
2015 01 28
Uff, pa ni ja baš nisam mladica (34,5god [:hihot] ), u trudnoćama natukla prekopreviše kg, a krećem se po svojih 120 kvadrata 90% vremena. I iskreno, fizički se osjećam kao da mi je 90god [:znoji] . Klistir mi je kao dobar dan [:smije] Zašto bi Gita išta brisala, kao što već rekoh, svaka je na mjestu.
2015 01 28
[slika:a6757855-a11d-4dc1-8371-84585a5617de] Neki nikako da shvate da se meni samo ne da gubit vrijeme na osobe koje se toliko glasno bore protiv toga da išta nauče. Al eto, ja sam nekim čudom problem.
2015 01 28
danio, ma zezam se za gitu - vidjeh sada da je napisala:poslije ĆE to obrisati, a ja procitala:poslije ĆU to obrisati [:smijesi] ...dobila sam već vrtoglavicu od ove rasprave [:smijesi] pa mi slova plešu. Ja sam u trudnoći dobila 25 kg ali poslije poroda sam posve izgubila apetit i prebrzo izgubila sve kilograme [:sokiran] ...ne znam, nisam mogla ni gledati hranu neko vrijeme
2015 01 28
Hajde IKIK, brzo briši sve svoje postove kao u svim ostalim temama - budi dosljedna u tome barem i ne krij se iza izjava pametnih ljudi. Oni su imali što za reći i ne, nisu bili bahati, nisu pretendirali da posjeduju svu mudrost ovoga svijeta, bili su spremni učiti do kraja života i zato jesu veliki ljudi. Nisu slali poruke s visoka da educiraju *neuke*. I ne, nisu brisali svoje riječi. Vidis valjda razliku između njih i sebe i svih drugih koji nastoje argumentirano razgovarati umjesto lijepljenja virtualnih šamara. Mislim, mene oni ne bole ali tebi je već vjerojatno obraz plav [:jezik]. Tvoja priča ima samo jedan nazivnik: autogooool! Jer, ako je tvoj maksimum u nekoj raspravi pokusati uvrijediti osobu bez argumenta o meritumu stvari, suvišno je bilo što tome dodati.
2015 01 28
1 2 3