Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tarot,budućnost

Cure neznam dali je nekakva ovakva tema bila otvorena.Ali inače sam veliki vjernik,međutim kako život teče sve je teže i teže kad si dobar.Pokušavaš biti zloban zbog sebe pa ni to nevalja. Zanima me postoji li ovdje nekakva normalna cura koja se bavi budućnosti,tarotom nečime. Da nije skupa.Ili ste čuli za nekoga. Bez ružnim komentara. [:poljubac]
2015 01 27
za početak odbaci uopće zle ljude oko sebe i zlo u sebi i moli se dragom Bogu jer ti jedino on može pomoći. Znam iz iskustva! Sretno! [:poljubac]
2015 01 27
hahahhaha vi vjernici [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 27
veliki vjernik u potrazi za tarotom [:smije] ove krpice su vrh [:smije] uvijek se nasmijem čudnim ljudima [:smije]
2015 01 27
Ja svaki put zavarim od smija na tv jadran ima lik na onim uzivo tarot emisijama [:hihot] i kaze, molim te mjesece ovoj osobi koja je samnom na liniji i meni osobno-napuni novcanik uskoro-koliko god das nece bit viska. A u pozadini dean matic prasi. Koji sou [:smije] [:znoji] skoro 9kn po pozivu i ako spuste slusalicu nema para [:hihot]
2015 01 27
Ma ti se salis??
2015 01 27
MIlan je bog [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 27
Bavim se tarotom i slobodno se javite u inbox za sva pitanja. Ako niste u mogucnosti platiti novcano, mozemo dogovoriti zamjenu za odjecu ili bilosto sto zelite darovati. javite se bez ustrucavanja. Korisnicima koji imaju pozitivne povratne informacije na profilu, prvo dajem tarot citanje, a tek kasnije uplata, tako da nema sanse da bi nikoga prevarila. Vazno mi je da ste zadovoljne.
2017 02 15
Takoder se bavim tarotom, dogovor oko svega :")
2017 03 13
Drage djevojke, bavim se čitanjem Tarota, malo drugačije od većine, jer vjerujem da Tarot karte nisu namjenjene proricanju budućnosti, vjerujem da smo mi sami kreatori naših sudbina. Ako vas zanima, bacite oko na www.savjetduse.com S ljubavlju, Maja
2017 10 28