Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Strucno osposobljavanje,trazim

Pozdrav curke....Trazim nekog u Zagrebu.. tko bi me uzeo kod sebe za strucno osposobljavanje-bez zasnivanja radnog odnosa...sto ide na teret drzave... Moje podrucje su porezi,ekonomija i pravo..Znaci revizija,porezna sajetnistva..racunovodstveni servisi...tajnistva..bilokakva administracija.samo da steknem iskustvo i naucim raditi.. Ako ima neka od vas..ili zna nekog,molim da mi javi,poprilicno mi je hitno.. Inace,radila sam u poreznom savjetnistvu kao knjigovodja, 3 mj..ali sam s 1.1. dobila otkaz kao visak [:tuzan] Unaprijed hvala od srca.
2015 01 27
Draga, na zalost, ako si radila i ako ti se to pisalo uredno kao staz, bojim se da ne mozes dobiti SOR.
2015 01 27
može ako nije radila preko 12 mjeseci u svojoj struci
2015 01 27
Moze dobiti staziranje, ali ovdje ga najvjerovatnije nece naci. Stranice HZZ-a i to je to, cekaj natjecaje i salji molbe. I sama sam u toj situaciji.
2015 01 27
ako imas tri mjeseca u struci, mozes onda 9 radit na strucnom osposobljavanju
2015 01 27
Hvala na odgovoru..Radnog staza imam 3 mj..a moze se ako si radio manje od godinu dana..bitno je biti mjesec dana prijavljen na burzi..Sto mi sada istice uskoro..i nakon toga me se moze primiti.Saljem molbe,trgam se pokusavam....AKo ikako itko moze pomoci,molim neka pomogne...jer mi je zbilja hitno..i zelim raditi.
2015 01 27
Vjeruj mi da smo vecina u slicnim problemima.. ja svaki dan saljem molbe na otvorene natjecaje, pa samoinicijativno.. al nazalost nitko ne zove.. u jednom trenu sam isla pogledat dal sam napisala dobar broj mobitela u zivotopisu jer mi bilo cudno da nitko ni ne pozove na razgovor.. onda sam skuzila da je to "normalno".. [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 27
PA u principu,svakome tko ima firmu..bi ovo bilo zapravo u interesu..tak da gledam nekako pozitivno na to...mozda evo bas netko procita tko zeli jos nekog zaposliti a da nema nikakvih troskova.. [:smijesi]
2015 01 27
I ja trazim, samo u građevini u Splitu [:smijesi] vrijedna sam, volim ucit..ma volit cete me!! [:zaljubljen]
2015 01 27
@zumbeispel - i ja sam tako mislila, pa evo nakon pola godine svakodnevnog slanja molbi sam promijenila misljenje. Ne zele me ni u pekari jer "di cu ja s građrevinskom diplomom radit ko prodavacica". Eto :(
2015 01 27
ili si prekvalificiran ili nisi kvalificiran, ili si prestar ili si premlad, ili imaš previše iskustva ili nemaš dovoljno iskustva.... kako god okreneš, nepodoban si.... zato ću ja kad završim sa obrazovanjem put pod noge :)
2015 01 27
ja tražim već 4 mjeseca, bila na valjda 100 razgovora, isto to područje, i još uvijek ništa [:place]
2015 01 27
dal netko zna ako me poslodavac uzme na strucno osposobljavanje dal postoji kriterij za godine, kod nekih mjera za poticanje za zaposljavanje je npr. do 29 god, no za ovo strucno ne pronalazim nigdje.. [:smijesi]
2015 01 29
evo da odgovorim sama sebi.. [:smijesi] nema dobne granice..
2015 01 29