Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

svašta bi one...

Učlanila sam se prek fejsa u nekoliko grupa za prodaju stvari, pošto mi ovdje slabo ide, i več četvrta cura mi se javi da bi uzela, pa dok joj ja objasnim proces, ona bi da ja njoj prvo pošaljem stvari pa tek onda ona novce [:frustriran] jedna me čak tražila da ja dođem iz Koprivnice u Viroviticu na primopredaju majce, koja košta 30 kn, pa kolko bi mene gorivo izašlo?! [:frustriran] I onda mi se javi da bi ona da pošaljem pouzećem, ali samo ako je poštarina 8 kn!! [:frustriran] [:frustriran] Ja njima dam link od s krpica,mog profila, pa nek si - o meni - pročitaju pravila, a 4 od 4 mi odgovore, ništa od suradnje! [:place] [:frustriran] [:ljut]
2015 01 28
Ista stvar i kod mene, neka ja dođem iz Požege u Vukovar da ona proba hlače za 50kn [:vrti] Ali još su mi bolje kad im moram slikati 3,4 puta, prvo vaditi stvar iz space baga, onda joj ima viška 2 cm pa ti opet usisavaj vreću i spremaj [:frustriran]
2015 01 28
ma svašta si ljudi dopuste.. danas dobijem upit za kaput koji dajem za siću za 50kn, jel uključena poštarina? tolko me to razočaralo da ne znam šta bi rekla... a njene košuljice koštaju više od mog kaputa i sve ostale stvari i sigurno ih ne daje sa uključenom pt.. [:tuzan]
2015 01 28
teja, ja sam primjetila da one cure koje stave običnu majicu iz terranove po 150 najčešće i pitaju da u kaput od 50kn bude uključena poštarina
2015 01 28
Naučile su biti dame i prekomotne.Ja takve ignoriram. [:smijesi]
2015 01 28
imaš pravo, da [:hihot] al tolko me to šokira da doslovce ne znam što reći.. i ovako mi ga je žao dati za tako male novce a ne još da im dam i poštarinu
2015 01 28
hahahah tako je i mene ženska tražila da joj u majicu (20kn) uključim i slanje tiskom [:smije]
2015 01 28
gluposti,ako njima to treba onda neka dođu u vaš grad,a vi putujete k njima I još ne kupe jer ne odgovara [:sokiran] [:vrti]
2015 01 28
večinom su to -neiskusni gušteri- koji vape da te zajebu [:frustriran] [:ljut]
2015 01 28
ili se ne pojave na primopredaji [:smije]
2015 01 28
ne bi se pojavile sigurno [:frustriran]
2015 01 28
jedna se htijela XXL ugurati u moju XS tuniku, meni je bilo žao tunike, jer je praktički ko nova i održavana ma koma
2015 01 28
meni je jedna tako htjela podvaliti sako [:smije] u opisu joj lijepo piše "deklarirana veličina je M.L, ali je po meni XS- S, prilažem i svoje slike" vidim ja slike, cura je baš veličine XS-S, sako je baš minijaturan a kada sam joj rekla da je moja mama XL i da mi ipak ne odgovara sako, onda je rekla da bez problema može netko i XL veličine i brzo je promijenila opis oglasa
2015 01 28
to je sramota tako i meni cure kazu da dodem u njihov grad,ne isplati se. ti si kupac ako hoces nesto vidit ili kupit dodi kod mene i pogledaj ili plati postarinu [:smije]
2015 01 28
bezveze, meni bi bilo žao moje odjeće, recimo te tunike,jer, iako su to mali novci i ako je plačeno, kaže se, nije te briga ko i kak nosi, ali meni bi bilo baš žao da neko tu malu stvarčicu ugura na sebe u XXL izdanju! [:place] Ipak bi se ugodnije osječala da tu stvar obuče cura makar i M, ali XXL....
2015 01 28
1 2