Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Blajhanje izrasta

Drage moje ljepotice, pozdrav.. Zanima me da li koja cura svakoga mjeseca blajha izrasta? Znaci * bajhanje novo izrasle kose, izrasta, ne cijelu kosu* I kako vam kosa izgleda i da li vam se cini bolje nego kad farbate farbom, ako ste uopće ikad bojale samo farbom.. također, da li ste vise za pramenove ili blajhanje?
2015 01 28
ja sam farbala tj blajhala izrast dugih 6 godina :D prve dvije god sam sama doma al je onda izrast zut neko vrijeme dok se malo ne ispere nakon nekoliko pranja, pa sam se prebacila na frizerku di sam puno zadovoljnija bila :) jeste da je skuplje al ljepse se boja tj blajh primi jer ona stavi i preljev :) tj ja sam se i doma blajhala jer boja primi dosta narancasto a ja imam dosta tamnu kosu tj smeđu :)
2015 01 28
[slika:003a1e62-20fd-4dd6-b4ac-50bb06a16cdd] ja koristim ovu. sdrzi i blajh i boju
2015 01 28
Ako mi financijske prilike to dopuštaju, obavezno idem kod frizerke jednom mjesečno na blajhanje izrasta. Ponekad to napravim i kod kuće ali samo blajh kupku, istina je da izrast ostane žut, ali bolje i to nego tamni izrast do pola glave. I sa frizerkama sam imala loša iskustva. Ja sam bojala nekad kosu kanom i farbom, ali otkad se blajham kosa zahtjeva puno puno više njege i zaštite u svim mogućim oblicima, a morala sam se rješiti i skupo plaćene pegle za kosu da ne pogoršavam dodatno situaciju.
2015 01 28
koristite bijeli ili plavi blajh?
2015 01 28
hvala vam, ako neko ima jos nesto nadodati slobdnoo..
2015 01 28
Ja koristim od Afrodite blajh koji je bijeli. Dobro miriše i ne svrbi toliko grozno kao neki drugi.
2015 01 30
pitam jer ja koristim isto afroditin al plavi. manje bude narandjasto
2015 01 30
Kad sam koristila samo blajh izvukla bih jako dobro i bez žutih tonova, ili narančastih ali ne da mi se vise toliko pimplati i pažljivo mackati pa napravim blajh kupku. Andrea, Jel to onaj extra White blajh?
2015 01 30
nisam nikad gledala. ovaj dio di je bijelo na kutijici na bijelom blajhu, na plavom je onak svijetlo plavo
2015 01 30
E da, to je extra bijelo, taj nisam probala. Navikla sam na običan, pa se ne usuđujem dalje experimentirati sa blajhom [:kesi] Neki drugi blajhovi kao da nisu tako sitni prah pa imam osjećaj kao da na kosi radim peeling a ne blajh.
2015 02 02
ja imam puno narandjastog pigmenta i ovaj mi ispadne puno bolji
2015 02 02
Pa i ja imam isti problem sa pigmentom, pa ću izgleda morati probati taj extra White. Zadnje kad sam kupovala blajh nisam primjetila taj extra White na polici...
2015 02 04
ja ga kupujem u mulleru
2015 02 04