Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sta se desilo s "Aukcijama" ovdje?

Vec par dana pokusavam staviti jedan predmet-no cim kliknem na temu Aukcije-izbacuje mi "Ups, nešto se dogodilo"...Sta to znaci..neka privremena greska stranice ili vise nece opce biti te opcije??!! Thnx
2013 03 05
mislim da je privremena greška stranice!neznam!stvarno i meni svaki out kad uđem ups nešto se dogodilo [:vrti]
2013 03 05
Aukcije su nekima rak-rana ovog site-a pa su ih vjerojatno odlučili izbacit eliminiravši tako uzrok učestalih prepiranja. Zgodnije je blokirat aukcije nego naknadno brisat tisuću tema otvorenih apropo istih. [:smije]
2013 03 05
To je tako vec par dana! Isto je i kod one teme "rasprodaje"!
2013 03 05
slažem se sa annimae8! vjerojatno je zatvoreno jer se otvara puno tema koje nebi smjele...a na taj nacin svi reklamiramo svoje "dućane/ormare" [:smijesi]
2013 03 05
Neke stvari sam htjela staviti za sicu da ih se rijesim,ali ocito nista od toga..napravila sam account na aukcije.hr. jucer.al tamo pak moram placati proviziju kolko sma skuzila,koje se sigurno nabere kroz mjesec dana..tako da si na kraju jos u minusu...NJAH!!!!!!!
2013 03 05
Rekla sam tehničaru da dva podforuma ne rade, nadam se da će popraviti.
2013 03 06
OKic,hvala :D Vjerojatno je prepopterecen :D
2013 03 06