Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

MOLIM VAS POMOC!

Djevojke i zene, molim vas pomozite! Dakle, nekidan sam nesto ljepila sa super ljepilom i na sebi imala donji dio adidas trenerke. Pretpostavljate sto je dalje bilo, jel..... Ljepilo mi je iscurilo na trenerku. Na internetu sam citala da se mrlje od ljepila uklanjaju sa octom pa isprati u vodi. Djevojke koje su to probale kazu da im je uspjelo i da su fleke od ljepila otisle (to sam procitala na svim mogucim forumima). Ali, meni ne. Ne znam zasto i uzasno mi je zao te trenerke jer ju obozavam i htjela bi ju nekako spasiti. Dakle, materijal je pamuk i imam nekoliko stvrdnutih mrlja od ljepila na obje nogavice. Imate li kakav savjet? Da li vam se to kada desilo i jeste li uspjele skinuti i kako? Bila bih vam zahvalna do neba na odgovorima i savjetima. :)
2015 02 02
Probaj odnit na kemijsko
2015 02 02
Meni se to bas nedavno dogodilo, i najdraze hlace mi sad sluze za po kuci, uzas :/
2015 02 02
Probaj s acetonom.. Tako je moja mama par puta uspjela skinutu:)
2015 02 02
Probaj novinski papir preko toga pa s peglom prolaziti par puta..Onda stavi alkoholni ocat i normalno operi u masini..
2015 02 02
Odite u dm, ima neko malo sredstvo u zelenoj bocici za ljepilo i zvake. Meni se to stalno dogada :')
2015 02 02
Hvala vam [:smijesi]
2015 02 02