Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

tarot vesna burcsa

baka me zamolila da joj nabavim knjigu i karte vesne burcse: '' tarot kao profesija'' i evo ja vec sat vremena po internetu gledam i nista pametnog nisam nasla [:place] karte nikako, knjigu čak jesam u knjižari ljevak nasla da ima za naruciti za 333kn. Pa evo ako netko mozda zna, ili ima za prodati, puno bi mi pomogli [:zaljubljen]
2015 02 02
Mislim da je u toj cijeni od 333 kn uključen cijeli paket jer se prodaju zajedno - knjiga i karte. Za svaki slučaj može se kontaktirati Knjižara Ljevak pa provjeriti je li u pitanju komplet (morao bi biti). [:smijesi] Ja imam, ali ne bih prodavala [:zaljubljen]
2015 02 02
Nabavila sam preko Superknjižare, ali dosta davno, tako da ne znam imaju li oni još uvijek. U svakom slučaju, može se direktrno kontaktirati autoricu i pokušati naručiti od nje.
2015 02 02
može se, ali cijena poziva po minuti je oko 8kn, a nigdje nije navedena cijena [:vrti] nisu karte nažalost u paketu [:tuzan] Ti si nabavila u paketu? [:zaljubljen]
2015 02 02
Opasno je baviti se tarotom i takvim stvarima. Rađe joj uzmi Bibliju.
2015 02 02
Cure manite se tih stvari. Tp je stvarno jako, jako opasno.
2015 02 03