Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pomoć cure, je li parfem kopija?

Htjela bih kupiti parfem, ali nisam sigurna je li original, dakle kod je tu, međutim, kad ga upišem, ne izbaci mi ništa pa ako se netko razumije u to, molila bih da mi kaže je li original ili ne. Hvala puno! [slika:ed14dfc5-bf18-4d93-af30-8fadb014c1a1]
2015 02 02
Broj je 1027849967
2015 02 02
Kad upišem samo taj broj, izbaci error, međutim, kad naprijed dodam L1 (što na bočici ne piše) onda izbaci datum. Je li taj L1 standardan za sve parfeme ili kako to ide? Sorry što gnjavim.
2015 02 02
mislim da je to ok, al parfem ti je star vise od 4 god, tko zna koliko je otvoren i kako je skladisten [:sokiran] nz, ja bih radije pricekala sada ova snizenja za valentinovo koja ce skoro biti pa kupila novi, pogotovo uz npr dm kupon za dodatni popust ili tako nesto nego da kupujem stari parfem, pa makar i za sitne novce...
2015 02 02
Ok, hvala ti puno! :)
2015 02 02
da, mozda ti ne bi bilo lose diskretno ispitati koliko dugo je otvoren [:smijesi] makar, ja sam jednom ovdje kupila moschino koji je bio otvoren "prije ne vise od 6 mjeseci", to ili je bila neka kopija pretocena u originalnu ambalazu ili parfem koji je tih 6 mj stajao otvoren na suncu [:smije]
2015 02 02
U Kozmu ti često na sve parfeme bude 40% [:zaljubljen]
2015 02 02
Stvar je u tome da je prilično jeftin, izbidala 75 ml na aukciji za 200 kn. Tako da ću ga vj. uzeti jer je mozda par puta korišten i bio je u kutiji, u mraku. :) A obožavam Chloe
2015 02 03
Ako i ima kod koji je ok kad se upise na Checkcosmeticsu ne mora znaciti da je original. Ja sam pala na tu foru, zapravo je bila rijec o boljoj kopiji koja ima kod na kutiji, nisam znala da mora postojati i na bocici. Zna biti i obrnuto ili cak da je na kutiji jedan kod a na bocici drugi. Svega ima zbilja. Nakon tog iskustva vise mi ne pada na pamet kupiti preko oglasa parfem. Pogledaj si na internetu ima dosta filmica kako prepoznati fejk, traziti po mogucnosti primopredaju i sto slika i pitati sve otvoreno.
2015 02 03
Kozmo i Bipa znaju prodavati kopije, ali parfeme koji oni dobivaju su za Poljsko tržište. Ja kupujem jedino u Douglas-u i ponekad u Müller-u. barem su me tako upozorili za Bipu i Kozmo, a sad ne znam da li je to 100% istina.
2015 02 03
Ja sam u Bipi kupila par puta parfeme koje sam već imala i bili su original, ali sam za Kozmo čula da ima fejkova, par frendica si je kupilo parfeme i nisu uopće mirisali kao originali... [:sokiran] [:sokiran]
2015 02 03
Kako ti je palo na pamet upisat L1 prije ovih brojeva? Jel imaš još slika parfema? Imala sam Chloe edp i Chloe Roses (original testeri), obadva su imala kod od 4 broja ugravirana u bočicu, jedino kod od cca 7 znamenki je imao Chloe Intense colllector edition. Ako ništa drugo odi u parfumeriji i vidi u kojem obliku njihove bočice imaju kod. Parfemi nemaju rok trajanja ako su pravilno čuvani. Parfemi za poljsko tržište? Ozbiljno? Jel bi stvarno bilo isplativo imat posebnu tvornicu u kojoj bi se mućkalo par parfema za balkance? Kozmo prodaje fejk Dior i YSL maskare, imao je fejk MAC tak da ne bi bilo čudno da imaju i fejk parfeme, BIPA ima jedan jedini Chanel parfem u prodaji, politika Chanela to ne dozvoljava tak da teško da je original pa samim time se stavlja upitnik i nad ostale parfeme....
2015 02 03
Haha da vidjela sam chanel, a ne znam, možda neki i jesu fejk, ali evo frendica si je kupila u bipi chloe love koji inače stalno koristi i isti je kao original, i miris i izgled...Sad jedino ako nije neka super kopija, ne znam stvarno [:tuzan]
2015 02 03
Gea, vidjela sam primjer na stranici za provjeravanje da ispred stoji L1, i kad tako upisem, izbaci mi datum proizodnje, a bez toga error. E sad ga je.., vec sam ga uzela. Vidjet cu kad stigne koliko traje i kakav je miris. :/
2015 02 03
Koji je to parfem u pitanju? Chloe edp? Mogu ti reći da niti jedan kojeg sam imala nije imao zaljepljenu naljepnicu na donjem dijelu nego je sve bilo nekako ugravirano u samu bočicu. Tako da bi po ovome rekla da nije original. [:sokiran] Poslikaj nam i cijelu bočicu pa će se i po drugim detaljima moći vidjeti ako je original. Nemoj se povoditi samo za kodom jer on nije mjerljiv, nikako. Bio je i meni uvaljen jedan Givenchy, fejk. [:frustriran] Također je na donjem dijelu imao zaljepljenu naljepnicu (trebalo je biti ugravirano), a kod je odgovarao u tražilici na checkcosmetics. [:ljut]
2015 02 03
1 2