Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica (ožiljci) i tijela (vene)

Pozdrav drage krpicarke! Zanimaju me vasa iskustva, stručna ili prakticna, o njezi lica i tijela. Imam 28god. i jako volim prčkati po licu [:hihot] pa sam si napravila "rupice" [:znoji] Takoder, puno treniram pa sam primjetila da mi se vene sve vise vide, pogotovo na nogama. Zanima me postoji li neka krema (npr.puzev gel ili slicno) koja bi mi moga pomoći posto nemam trenutno novaca za skupe tretmane? Hvala [:poljubac]
2015 02 03
i mene zanima :)
2015 02 03
sto se tice lica ja ti mogu preporuciti tinkturu i melem protiv akni. Odnosno aroma antika po recepturi Dr. Burica (probaj guglati) Ja koristim tinkkturu, te dva mala melemica Plautila-ujutro i Idil-navecer. Oni su za njegu koze, za oziljke, i bore. Skroz su prirodni i kada ih koristim redovito (nakon uobicajenog ciscenja lica) zbilja mi se popravi lice(a imam dosta pristica s obzirom da imam 27 godina:) )
2015 02 03
Hvala puno svima! [:poljubac] Svakako cu uvažiti sve prijedloge! Slažem se s tobom jekranjcic...dugoročno se definitivno vise isplati uložiti u tako nešto! Nadam se da cu bar sezonu odraditi pa cu si moći priuštiti! Do tada, pokušati cu s nekim kremicama, pilinzima i sl. [:zaljubljen]
2015 02 03
A gdje se može nabaviti taj super sonic ako slučajno znaš jekranjcic ? [:smijesi]
2015 02 03
Ima li pomoći ožiljcima od vodenih kozica? [:frustriran]
2015 02 03
Jekranjcic, mozes i ovdje napisati gdje se može nabaviti [:smije]
2015 02 03
u specijaliziranim trgovinama i naravno internet
2015 02 03
ako ti su se počele povećavati vene, nemoj se kupati u kadi i obavezno drži noge na povišenom kad god i gdje god to možeš. vozi bicikl ako imaš priliku i izbjegavaj stajanje i sjedenje. kad sjediš, izbjegavaj prekrižiti noge. teška obuća će ti naštetiti. ekstrakt pitomog kestena navodno pomaže, meni baš i nije :) zvuči zahtjevno, ali isplati se jer to kad krene jako boli i grozno izgleda.
2015 04 12