Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

tjemenica-pomoc

Mala mi ima 6mj i skuzila sam da ima tjemenicu, onak zuto perutavo tjeme, pretpostavljam da je to to...,vidjela sam da ima 101 proizvod, pa me zanima sto i kako ste vi to rjesile mame ? Pozzdravko [:jezik]
2015 02 03
Namazala sam jog cijelu glavu s uljem od badema,stavila kapicu neku staru i ostavila cca 30 min da se tjemenica raskvasi,nakon toga sam sa gustim češljićem duuuuugo češljala kosicu,što više uz tjeme i naravno nježno. To češljanje je trajalo po 45 min.Poslije oprati glavicu.
2015 02 03
kantarionovo ulje utljati u kosu bogato i nakon pola sata normalno oprati kosu, tako raditi nekih 5 pranja kose i proći će
2015 02 03
ja sam stavljala bebi ulje i s onom mekanom četkom lagano prolazila, nakon toga dobro isprati [:smijesi]
2015 02 03
A-derma. Pjena protiv tjemenica. Ne treba nikakvo manijakalno cesljanje, nakon par pranja ih nema vise a kosa mirisi prekrasno i bas se sjaji. :) Jedini nedostatak je cijena 107 kn, ali za to koliko pranja izgura i nije toliko.
2015 02 03
Češljem gustim lagano uz tjeme-prije kupanja. Ako nije duga kosica-svaku vecer. Tako sam ja. To je bio ritual i druženje prije spavanja.
2015 02 03
.parafinsko ulje, ima ga za kupiti u svakoj apoteci..namazati i držati cijelu noć..nama pomoglo..
2015 02 03
Mustela, pjenica/šampon za novorođenče, za tretiranje tjemenice. Učinkovito :).
2015 02 03
Ima guuustu i dugu kosu [:smijesi] [:smije]
2015 02 03
Mustelin sampon protiv tjemenica, Definitivno najbolji i najbrzi nacin za uklonit ih. Pogodan je i za svakodnevno pranje kose....
2015 02 03
ja sam probala svasta, ali je pomogla samo mustela sampon protiv tjemenice
2015 02 03
Ja sam probala sve moguće preparate iz ljekarne na kraju obično ulje johnson i ona blaga četka i lagana masaža to mi je i patronažna rekla da je najbolje i najjeftinije.
2015 02 03
najobicnija mast za guzu ,namazi debeli sloj i nakon dva sata procesljaj i gotovo.moje su imale curice neurodermatitis po cijeloj kozi nista nije pomoglo nego pavlicova mast za guzu.to mi je savjetovao jedan stari pedijatar
2015 02 03
Ma i moja je u toj dobi imala gustu i dugu kosu..malo veća gnjavaža, ali riješilo se...i onako sam radila...i danas (3,5 god-duga kosa do guze-žao mi je šišat a ona voli svoju kosicu) joj se ponekad jave i riješim na isti načim.. [:smijesi]
2015 02 03
Namazala sam uljem tjeme. Mokrom gazom sam joj istrljala glavu, s time da sam pazila da joj ne pritisnem po onoj rupici u glavi. Poslije, sam sprečavala tjemenicu - ribanjem s mokrom gazom ili ručnikom.
2015 02 03
1 2