Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Podocnjaci.,

Drage moje imate kakve savjete se natecene podocnjake? Naime, I anemicna Sam pa I to vjerovatno djeluje.. Kreme, savjeti?
2015 02 03
Meni je pomoglo ricinusovo ulje...počela sam ga koristit na trepavicama, namazala sam i po podočnjacima jer sam pročitala na forumu da je dobro za područje oko očiju i za 3 dana su mi bili bolji...Eto, moje iskustvo, možda pomogne.
2015 02 03
Drži jednu žlicu u hladnjaku cijelo vrijeme i prije spavanja si drži ispod očiju koliko izdržiš [:kesi] Jer stvarno bude prehladna i počne i boljeti [:hihot] Isto sam anemična i meni to pomaže [:zaljubljen]
2015 02 03
ništa ama baš ništa ne pomaže, od krema, losiona, domaćih pripravaka - niks! s tim se moraš jednostavno pomirit :P (meni je inače to tako genetski u obitelji)
2015 02 03
i meni genetski... pomirila sam se s tim, šminka i niš drugo... [:tuzan]
2015 02 03
smijala sam se i ja dok nisam isprobala hahah! [:hihot]
2015 02 03
vrećice zelenog čaja(može i kamlica) korištene naravno,,,svježi krastavci isto dobri...
2015 02 03
Ćaj vidac ti je za oči odličan ujedno i za podočnjake meni je frendica preporučila i super mi je, ima ga za kupiti u svakoj biljnoj ljekarni oko 15 kn je [:kesi]
2015 02 03