Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Mačka, help :/

Stavila sam joj advocate za mice, rekli su mi da to rješava i šugarce.. i čistila sam joj uši vaticama, ali izgleda da ne pomaže. Sutra je vodim veterinaru, pretpostavljam da ćemi dati neke kapi za uho, ima da me zamrzi još više [:smije] [:smije] [:smije]
2015 02 05
mora ići kod veta da je pregleda ne nema slučajno upalu uha, koju šugarci znaju navući, zatim ispiranje i čišćenje. to ti košta negdje 30tak kn protiv šugaraca ima sprej na prirodnoj bazi, koji kasnije služi i kao zaštita, a zove se otichem plus. košta oko 90 kn, ali ima ga dosta i kažem služi kasnije za zaštitu vet će ti reći koliko puta joj treba špricati, valjda ovisi o stanju neće te zamrziti, bit će joj olakšanje to, vjeruj mi ja svoju nedavno vodila
2015 02 05
Heloo mexi [:smijesi] Jel se Iskrica šmajhla, ili te i dalje pomalo ignorira? Olaf je u petak operiral nos, sad diše normalno, još je na antibiotiku i ima konce, smiješan je [slika:c3229011-dc28-4df3-a73a-a4dacd30c45c] Cucla dekicu u blaženom transu [:smije]
2015 02 05
Taj advocate sam platila oko 80 :(
2015 02 05
Ajme Olaf [:kesi] koja njuška slatka, brz oporavak mu želim ... A Iskrica je onako svojeglava.... Ako je naumila nešto onda me ignorira ukoliko je probam spriječiti [:smije] što je većinu vremena
2015 02 05
ely skup je advocate da... ima i jeftinijih sredstava, sve ovisi na što sve djeluje. s obzirom da već ima šugarce, najbolje je onda taj sprej za uši, em djeluje, em je prirodan i ima ga količnski puno. kad se očiste uši, onda se kasnije šprica jednom tjedno samo za zaštitu. advocate bi djelovao na šugarce da ih nije dobila, u vidu zaštite, ali se ne mogu s njime tretirati u smislu lijeka sve ovisi o potrebi mace. ako uzmeš taj sprej, onda potraži jeftinije sredstvo protiv buha i krpelja. znači ono što djeluje samo na buhe i krpelje, jer za šugarce već imaš. i ukoliko je zdrava, dvaput godišnje daj joj tableticu za čišćenje od unutrašnjih parazita. koliko sam shvatila tvoja mačka ne izlazi van, ako ti je baš financijski opterećenje svaki mjesec davati 40tak kn, kupi joj ogrlicu iako je ja nisam fan. koliko ima kg maca?
2015 02 05
stavila sam joj već protiv buha ampulu prije mjesec i pol recimo... ona je cijelo vrijeme u stanu tako da buhe ne može baš lako dobit... a jesu me zeznuli za taj advocate [:frustriran] [:frustriran] Sutra ujutro je vodim veterinaru pa ćemo vidjeti...
2015 02 05
Ma dobiju lako i buhe i šugarce, jer možeš donijeti na cipelama u kuću, i maca kad prođe pokupi... ali ako neće izlaziti nabavi si ogrlicu, jeftinije će te izaći. ogrlice su opasne za mace koje izlaze jer mogu zapeti s njom negdje i udaviti se advocate je ok, ali može se puno jeftinije proći, zapravo sve zavisi o situaciji. javi što kaže vet sutra
2015 02 05
Zatrpao nas snijeg, nismo uspjeli otići [:ljut]
2015 02 06
malo je zeznuto da, jel se što promjenilo ili sve po starom? mislim na ponašanje macino i da, provjeri si, možda postoji neki popust za sterilizaciju, često znaju biti u veljači kada je kao sezona parenja, i neki vetovi snize cijenu kad je maca pokupljena s ceste
2015 02 06
jučer je bio zadnji dan kapanja uha, bili smo kod veta [:zaljubljen] Počela se tjerat prije 2 dana tako da je kaos trenutno u stanu [:smije] [:smije]
2015 02 20
ajde super, znači rješili ste šugarce :) a kaos mogu samo zamisliti hehe zato prvo prilikom na sterilizaciju, lakše tebi lakše maci ...
2015 02 20
idem u ponedjeljak kod veta pa ćemo vidjet jesmo ih riješili skroz... 250 kn sam do sad dala zbog tih malih smeća [:frustriran]
2015 02 20
250? vau... puno otkud toliko?
2015 02 20
I meni se čini jako skupo, kaj tu tolko košta, pregled? Jel joj vadio krv?
2015 02 21
1 2 3