Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

preljev za kosu

Ispere li se to do kraja sigurnoo? palette preljev imam plavu kosu/ tamno plavu.. i željela bi tamnosmeđu kratko. Ispere li se do kraja? čula sam da čokoladno smeđ nikako jer postaneš roz/narancast nakon 2 pranja
2015 02 05
Ispire se,ali neravnomjerno,pogotovo ako ideš iz tako svijetle u tamnosmeđu..:)
2015 02 05
Ispire se :)
2015 02 05
Ja već dosta dugo koristim taj palette preljev crveni i prezadovoljna sam. Inače imam tamnoplavu kosu,,,,
2015 02 05
Ja se nikada nisam bojala a kada mi krenu sjede morat cu pa sam citala o tim preljevima color samponima i nacitala se svega. Tako da samo mogu reci da se nadam da sjede nece skoro pocet nicat :-)
2015 02 05
Ne volim ni čuti o štetnosti svih tih boja za kosu...mirnija kad ništa ne znam . Već sam od par osoba čula kako je preljev zdravo staviti na kosu... Čuj to,zdravo [:hihot] .... Znam da je sve to štetno al šta ću kad volim malo promijeniti boju [:smije]
2015 02 05
i koliko jesu? 16kn?
2015 02 05
ja imam svijetlosmedu kosu i stavila sam crveni preljev i ispralo mi se skroz ali imala sam na suncu crvenkasti odsjaj sve dok mi nije kosa izrasla da ju mogu odrezati
2015 02 05
Da,16-ak kn kad budu na akciji,a inače su koju kn skuplje.
2015 02 05