Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Uplašena za paket, da li će stići?!

Cure može pomoć ako netko zna . Slala sam jedan paket običnom poštarinom i jedan preporučeno, odjednom. Tek kad sam došla doma vidjela sam da je preporučeni normalno naplaćen a ovaj obični uopće nije bio naplaćen, odnosno, otkucana je bila markica od 3,50 kn samo. Mene je sad strah, dali će taj paket stići, neznam jel se teta u pošti zabunila pa samo naplatila markicu a normalno polijepila na kuvertu sve ili je samo nalijepila tu marku od 3,50 kn? i dali taj pakwt onda uopće može biti poslan, s obzirom da je teži i poštarina bi bila najmanje 8,80. Inače , ta teta je nova u pošti [:tuzan]
2015 02 05
steri moj ništa skužila nisam idem čitat ponovo
2015 02 05
neko će da leti s posla [:zaljubljen] ma zeznila se žena,neće bit problem valjda [:smije]
2015 02 05
Obicno poslano je moguce da nece ni izaci iz poste, neovisno koliko salterusa ima radni staz...
2015 02 05
Mislim da to nema veze jer se obicnim slanjem ionako ne dobije šifra i naravno da postoji mogucnost da se moze zagubiti...
2015 02 05
Ocete rec dae moguce da ce salter teta izac prije paketa iz te poste?
2015 02 05
Hahahhahahahaha....mozda i pod rukom bude mala paketic...
2015 02 05
Godinama već primam i šaljem pakete poslane običnom poštarinom. Do sad se nijednom nije desilo da nisam dobila paket poslano obično ili da netko od kupaca nije dobio, Sad me više zanima, dali je uopće poslan ako je na njemu stvarno bila nalijepljena samo markica od 3,50 kn? To sam rekla da je nova u pošti, samo iz razloga što mislim da se možda zabunila, jer sam par dana prije gledala dok je učila od kolegice,
2015 02 05
Jadna teta karijera vec na zalasku,a jos nije ni pocela!
2015 02 05
ja bi rekla da ti je vjerojatno samo krivo naplatila, i da je vj sve ok polijepila na paket :) posto je nova. uostalom, pa odi do pošte ako ti nije daleko i pitaj, tak bi ja napravila :)
2015 02 05
ja sam prošli tjedan slala dva paketa, kažem ovaj obično ovaj preporučeno ali ženska je luda i oba dva mi stavila obično a ja nisam odmah reagirala jer je bila gužva :/ i ženskice mi ne javljaju da im stiže, i napokon nakon tjedan dana stiglo.. baš sam se prepala.
2015 02 05
Nadam se da je tako, to bi mi bilo prvi put da kupac ne dobije paket [:sramezljiv]
2015 02 05
Ja bi na tvom mjestu otisla provjeriti. Jer pošta ima kao neadekvatne pakete i ti odu u skladište ili se vrate pošiljatelju ali nakon dužeg vremena čekanja. Tako je moj jednom u pošti stajao 2 tjedna jer mi nije dobro naplatila bila joj gužva i sva se zbunila, tako da me paketić čekao. [:vrti]
2015 02 05
Puno ti hvala na odg, otići ću provjeriti.
2015 02 05