Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Provjereno ..da ti srce pukne 2 dio

I ja jedva cekam! Place mi se otkako sam vidjela najavu u vijestima, a za vrijeme samo priloga plakala sam ko kišna godina. Drago mi je da smo se svi dignuli da im pomognemo!
2015 02 06
svatko na stranici od provjerenog može staviti link od druge stranice, to ne mora nužno značiti da je povezano sa provjerenim. jer je već do sada napravljeno preko 20 grupa/stranica za pomoć navedenoj obitelji barem ću ja čekati samo službene informacije, jer se uvijek nađe netko tko se želi okoristiti tuđom nesrećom. ne govorim sada da se baš o toj stranici radi, ali pazite se što će se objavljivati [:smijesi] pogotovo ako će netko pisati broj žiro računa, a već je objavljeno da se ne smije ništa uplaćivati na žiro račun da im se ne uzme socijalna pomoć
2015 02 06
zato smo i naveli postu i za to se i zalaze ova grupa koju sam navela [:smijesi]
2015 02 06
Od jedne studentice iz Zadra! Vrime je ispitnih rokova, vecina nas je vjerojatno jos u Zadru, tako da ce se u ponedjeljak postaviti kutije po menzi, novom kampusu, donjem faxu i po nekim lokalima po gradu. (stat ce najvjerovatnije 10ak dana). Bilo bi lipo od nas da ako ista skupimo momku za exkurziju i dzeparac, da se bar po necemu ne razlikuje od vrsnjaka! Unaprijed hvala!---- ovo je upravo stavljeno na stranicu Sveucilista u Zadru. Vec je sad odaziv dosta velik, tako da vjerujemo da ce bar troskovi oko ekskutzije biti rjeseni!! Lijep pozdrav
2015 02 06
ljudi nije sad bitna poveznica i ta grupa...zaista se strpite jer je to trošna kuća i ako će je zaista renovirati ili graditi novu bilo bi najbolje prvo urediti prostor,a tada ga napuniti...zato u kontaktu s ljudima koji su na licu mjesta pratite i javljajte...a novac svakako šaljite obavezno poštom...
2015 02 06
samo pratite provjereno na fb ...ako bude kojih bitnih novosti zalipit cu tu u prvi post ..hvala [:poljubac]
2015 02 06
Dajte molim vas ja sam sinoc htjela otvoriti temu al ocito je sve dotaklo,plakala sam i placem jos na ta iskrena srca dok se drugi valjaju u novcu i ne dira ih prostodusnost i srce kao planina ovih dvoje ljudi koji imaju jedan drugog nemaju nista,a ipak imaju sve,koji su toliko skromni da nista ne traze zar vam ne dode da se zapitate nad nepravdom zivota?!
2015 02 06
Evo ja nemam fb a pomogla bih na bilo koji moguci nacin pa vas molim za sve nas takve da upute ostavite ovdje!Plakala bi sa njima zagrlila ih,dotaknuli su mi srce i dusu ta dva skromna bica puna ljubavi!
2015 02 06
1 2