Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Timberland problem

Budem probala vase prijedloge, hvala! Ma vec ih nosim stalno i nadam se da ce se samo od sebe rijesit jer sam isto imala problema s martama tako i nakon sto sam ih odnijela postolaru i dalje su mi radile zuljeve :( Ja sam inace 39/40 i plivala sam u 39 [:boji]
2015 02 06
imaš u dm-u gel protiv stvaranja žuljeva....nije ni strašno skup, nekih 10-ak kuna...namažeš kad obuvaš cipele i neće ti se napraviti žulj...provjereno [:smijesi] možeš tako mazati dok ih ne razgaziš ja imam strašnih problema dok ne razgazim cipele (zato i volim kupovati obuću na krpicama, jer već budu razgažene [:hihot] )
2015 02 06
I ja imam mali problem sa timbicama, pa ako koja ov vas ima ikakvih iskustva, savjeta i sl. dobro bi mi došli :) Naime, prije točno mj. dana sam u shoe be do-u kupila predivne sive timbice, i danas sam primijetila da mi se onaj dio kod pete već izlizo. Inače jako pazim na obuću, i stvarno mi je glupo da se unutrašnjost čizme, čija je cijena viša od 1000 kn, već nakon mj. dana izliže. Dali da reklamiram, vratim? Ako koja od vas ima iskustva stvaaaaarno bi mi dobro došlo :)
2016 12 31
1 2