Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tekuci račun

U kojoj banci imate otvoren tekuci i koliko vam uzima mjesecnu naknadu? Ja imam u zabi i placam jos ovaj mjesec 9 kn( tekuci, ziro, deviznu stednju i token) ali to mi istice, pa mi je od iduceg mjeseca naknada za sve ovo 60 kn!! Kao ima jeftinija ali u koju spada samo tekuci za 30 kn i to mi je nekako puno. Pa me zanima dal su druge banke povoljnije? U biti treba mi samo tekuci, deviznja stednja i token.
2015 02 07
Meni u pbzu 7 token, 8 naknada za tekući
2015 02 07
Erste 4kn sms,5kn naknada za vodenje racuna..mada sms uopce ne moras i.at aktiviran..i u tome je uklj.i inter.bankarstvo.... ja sam jako zadovoljna..neznam dal je najpovoljnije ali meni najbolja banka do sada...imam jos u slatinskoj,zabi,hpb i raiffaisen
2015 02 07
PBZ- vodnje racuna 7 kn,net bankarstvo 8 kn, imam i ziro racun za njega mi ne uzimaju nista za vodjenje.
2015 02 07
bila davno u zabi i pobjegla, naknade su im moronske. u pbz-u sam, imam net bankarstvo, sms-ove, tekuci, devizni, sve skupa par kn mjesecno
2015 02 07
OTP banka, studentski paket - za 5 kn mjesečno imam mobilno bankarstvo, token, tekući i žiro, a ako želiš da ti dolaze poruke na mobitel kad je stigla uplata, plaćaš malo više od 2 kn.
2015 02 07
najbolje u zabi tekuci za studenta.. 5kn mjesecna naknada :-)
2015 02 07
pbz,7kn net banking,kojih 8 kn vođ.rn I 3kn za sms,imam I devizni no sa njega ne uzima ništa
2015 02 07