Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Macadamia maska i ulje za kosu

Pozdrav curke.. Jako sam znatizeljna sto se tice Macadamia proizvoda.. I odlucila sam da nabavim masku i ulje jer sam na forumima dosta citala o tome.. Jako su cure zadovoljne... Iako... cijene su malo povisoke,ali kosa mi je jako suha i unistena od blajha pa bi je koliko toliko vratila u zivot a mislim da su ovi proizvodi bas za te probleme... Zanima me da li koja od vas koristi, te gdje kupuje i kolika je cijena i ml..? I dali ih ima u ljekarni..? :))
2015 02 11
Imaš u mnogim ljekarnama, i privatnim i gradskim. Meni je to ulje vratilo nadu u to da za moju kosu ima spasa (prirodno suha, slamasta, neujednačena..) 3 mjeseca sam zbog nedostatka love pauzirala od macadamije i par kapi neki dan momentalno je učinilo čudo. Lijepi sjaj, mekoća, kosa ljepše pada, smire se 'lude' dlake, mirissss [:zaljubljen] Divotica! Koristim Macadamia Oil Treatment i M. healing treatment u spreju, valjda sam dobro napisala.. 85-90 kn svaki proizvod, malo pakiranje. Vrijede svake kune [:kesi]
2015 02 11
*macadamia healing spray
2015 02 11
Ma za neki proizvod koji ce te spasit covjeku nije zao ni potrositi..definitivno sam se odlucila za to..nemam sta izgubit jer apsolutno sve cure hvale tako da... mislim da cu i ja biti zadovoljna..:)
2015 02 11
ja koristim regenerator na bazi makadamije (ausssie) za suhu kosu. prezadovoljna sam. dosta je skup, ali vrijedi. kupila sam u DM-u. nisam sigurna oko cijene jer sam kupila na sniženju uz kupone, mislim da je cijena inače oko 60 kn - 250 ml.
2015 02 11
Probala sam sve za kosu,od najjeftinijih drogerijskih do najskupljih 'salonskih' proizvoda i vec dvije godine NE PUŠTAM iz ruku Macadamiu ulje i masku :) Moja najtoplija preporuka [:zaljubljen]
2015 02 11
Aaa hvala ti :)) nikada nisam koristila neke tako skupe proizvode niti sam imala potrebu jer je kosa bila duga,zdrava i crna.. a onda sam pukla i pocela se blajhat i sad je kosa ubi me Boze... pa sam odlucila nazad je vratit u zivot pomocu Macadamie i mislim da sam izabrala prave proizvode :)
2015 02 11
Ima kod nas u dbk-u, bas sam je danas pronasla [:smijesi] a koristila sam i prije, iz engleske mi rodica slala. Ulje je fenomenalno, svakako ga preporučam, samo što ti to ono neće popraviti kosu oštećenu blajhom.. [:tuzan] to je samo prikrivanje, meni kad sam ga prestala koristiti kosa je opet bila ista (oštećena od peglanja u mom slučaju)
2015 02 11
Jesi sigurno :) Javi dojmove [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 02 11
I ja se vec dugo blajham i isto koristim to ulje i masku i kosa mi je tako sjajna i njegovana da me mnogi pitaju jel mi to prava kosa ili perika. [:hihot] Iskreno preporucam. [:smijesi]
2015 02 11
A koliko se krecu cijene npr od 60 ml za masku il koliko je vec ima u zdjelici i za ulje..? Da li je 30 ml bas malo i jel se malo ulja stavlja na vrhove il treba malo vise? :)
2015 02 11
Ja si planiram kupiti u ljekarnoj.. a nebi trebala biti sad neka prevelika razlika... :)
2015 02 12
i ja bi
2015 10 28
Mene spasilo Emibo ulje..mislim da je 75 kn i kupila sam prošli mjesec šampon i regenerator u spreju jako dobro,dobila sam popust 20% pa je bilo oko 105 kn u kompletu...Jako dobro,sve od argana.ima ih na webu i Fb [:zaljubljen]
2015 10 31