Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Da li se i vama dogadja ??

Pozz da li se i Vama dogadja da posaljete upit i da nakon 2 ili 3 tjedna dobijete odgovor , pa ono hvala na odgovoru al to je malo prekasno jer ako mi nesto treba eventualno cu cekati par dana al ako ne dobijen nikakav odgovor odakle ja znam da ce uopce odgovoriti .. Ja se trudim to sto prije dati odgovor , izmjeriti poslikati a neki sebi uzmu godisnji da ja cekam ma radije onda odem u trgovinu ako vec ovdje ne mogu naci sta mi treba ili jos gore od 15 upita odgovori njih 5 al mi na zalost mjere ne odgovaraju . I jos nesto sta sam primjetila da li vam neka rijeci obojane u narancasto ja to vidim kroz inx vrcs ?? LP [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 02 12
cesto mi se dogodi da posaljem upit jel me zanima iskljucivo kupovina artikla, a korisnice ni ne odgovore. neznam za ostale ali ja ne mogu obrisati ili okrenuti fotografiju kada uredujem oglas [:sokiran]
2015 02 12
Meni su se neke cure javile poslije mjesec dana, zaboravim i što sam ju pitala [:smije]
2015 02 12
Meni se jedna nakon godinu dana javila da nije zainteresirana za zamjenu [:hihot]
2015 02 12
da, već mj dana lovim haljinu... ali kad je najdivnija ikad [:smije] [:smije] [:smije] ja sam luđakinja [:sramezljiv]
2015 02 12
a slova narancasta xD [:smijesi]
2015 02 12
Hahahahhahahah lelap :D Vise me nista ne cudi ovdje
2015 02 12