Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

pošta i pakiranja

Cure da li znate gdje se kod nas mogu dobiti vrecice za slanje tkanine/robe? Onakve kakve se dobiju kada se kupuje s Asosa za povrat, crne velike s ljepljivim rubom. Inace meni sandard u tome dolazi roba iz UK, al kod nas ne mogu nigdje naci [:znoji] izgledaju ovako [slika:bdf55b62-8aa9-431d-a547-ffd0ef6dcdf2] a ako ih nigdje nema da li mogu ja tako nesto slicno spakirat doma i da mi tako posalju u posti? [:sokiran]
2015 02 12
možeš primaju i tvoj paket upakirani [:smijesi] a imas za kupiti samo one kuverte :-/ koliko ja znam... [:sramezljiv]
2015 02 12
joj a ovo je tako prakticno i lagano! stvarno smo srednji vijek [:frustriran]
2015 02 12
totalno... ja si naručim one vrećice za pakiranje i uzmem u posti par komada ovih kuverti ali ponestane i toga pa nekad improviziram :) al da smo zaostali e jesmo [:smije] [:smije]
2015 02 12
ja vecinom impoviziram, prvo sto recikliram, a i povoljnije je svakako [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 02 12
ja recikliram ove sa Asosa tako da ih prevrnem na krivu stranu,iznutra su inače crne,zaljepim selotejpom i šaljem.Normalno mi u pošti primaju...
2015 02 12
obicna vrecica i super, zalijepim stavim adresu i desetka [:smijesi]
2015 02 12
U knjižarama su kuverte puno jeftinije nego na pošti [:jezik]
2015 02 12
Meni su u kvartovskoj pošti vratile paket u vrećici za slanje sa izgovorim "ništa se ne smije slati u vrećici", a koristila sam isto vrećicu u kojoj sam dobila artikle naručene sa web shopa. Da bi u centralnoj pošti slala bez problema, ali naravno požalila sam se na taj problem. POstoji očigledna razlika između vrećice i vrećice za slanje... [:sokiran] , no važno je jedino da je čista i da se pregledno vidi pošiljatelj/primatelj.
2015 02 12