Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Plave farbe,ajmo plavuse need ya :D

Evo moje nakon dva mjeseca ne bojanja [:zaljubljen] [slika:ef4bf8fe-9137-4bd0-b9a2-92f26c5f4bbb]
2015 02 13
ja bi se isto farbala AnitramartinA odlicna ti je boja stvarno, ja bi takvu,al se ne usudim farbat s ovim nekako me strah da cu siva ispast? haha [:hihot] [:sokiran]
2015 02 13
ma ispere ti se to :) meni je draže da vučem na sivo, nego na žuto :D :D ali imam još jednu koja mi je ostala u dobrom sjećanju :))) [slika:76bbf054-f204-4b38-971d-056ce1f05f2d] ali nekak uzimam ovu palette otkad sam ju probala :) mislim da su mi od te garnier vrhovi bili u boljem stanju :D frizerka mi je rekla da protiv tog žutila uzimati one koje imaju u nazivu pepeljastu, a ne bisernu nijansu :) *ako imate preporuku za njegu plave kose, molim preporučite :) tipa keune, john frieda, u kaj se isplati uložiti novce :)))) Hvala
2015 02 13
Ja sam protivnik boja jer mi se uvijek isperu i uvijek budem žuta, zato SAMO PRAMENOVI (sitni gusti kosa bude kao bojana) dobar preljev i silver šampon :)
2015 02 13
Syoss sa posvjetljivačem, najbolja boja, farbam se već godinama s njom :D
2015 02 13
Probala sam valjda sve boje pallete, keune, garnier, loreal itd i nikad nisam bila zadovoljna ishodom jer mi izrast uvijek bude žućkast. Ostatak kose je ok ali izrast ajme [:ljut] Ako uzmem pepeljastu, bude malo slabije ali opet žućkasto. Išla sam i frizerima, ista stvar. Kažu da imam previše crvenog pigmenta [:tuzan] i zato se stalno trebam blajhat, svaki mjesec-dva izblajhat izrast
2015 02 13
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija