Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Sezonski rad- hoteli Valamar- Dubrovnik

Dakle curke, danas sam bila na razgovoru za posao sobarice i čovjek mi je rekao da računam na t da će me zvati za 2-3 tjedna, kao jel mi to odgovara jer računa na mene... pa ovako, zanima me jel još koja od vas ide hh da se družimo [:hihot]
2015 02 13
ja bi trebala sutra ici na razgovor,ali neda mi se [:hihot] tako da sigurno necu ni ic. Cula sam da nisu bas neke place, a da radim 10/12 sati na dan ne isplati se. Ne znam kako je za sobarice ali znam cure koje su isla prosle godine trebale su biti pomocne kuharice na kraju su bile i pomocne kuharice i konobarice.
2015 02 13
kaže da je plaća sobarice 4000, stan i hrana osigurani, svaki prekovremeni se biljeze i nakon sezone ti se pise kao godisnji, znaci jos ces bar 2 mjeseca dobivati 70% od place..kao radi se od 16.4. do polovice 10.mj
2015 02 13
znam da su placeni stan i hrana.ako ides prvi put radi rekli su da onda pocinjes u 6 mj prvo prednost imaju oni koji su vec radili.ne znam koliko se moze zaradit, i kada budes slobodna neces sigurno biti u sobi ko i drugi ces ic na sladoled i kavu nije to neki luksuz ali tamo su cijene velike.
2015 02 13
Pozdrav, ja sam iz du i radim u valamar hotelima, ako te sto zanima sl mi se javi, ja ti mogu rec da su jako korektni da dobijes smjestaj i to lijep i uredan smjestaj sa ugl mladim ljudima, plaće su redovite, ne radi se 12 sati, svaki tjedan imas slobodan dan, iza ljeta primas plaću 2-3mj imas godisnji plaćen, božicnicu, ugl isplati se.... jesi to u slav brodu bila i moj momak je isao na razgovor danas tamo ;) A cijene u du nisu tako skupe, normalno da neces svaki dan piti kavu na stradunu za 30kn ima i jeftinijih a iasto tako lijepih lokacija!!
2015 02 13
ne, rekao mi je da se hotel otvara krajem 3.mj, i tad zove stare radnike, a da bi mene zvao najkasnije do 16.4.
2015 02 13
Petra u poruke [:hihot]
2015 02 13