Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Miješanje ulja za kosu

Dakle, zanima me da li ima neko "pravilo" za mješanje ulja za kosu? [:smijesi] Pritom mislim da ono kada ulje stavite na kosu neko vrijeme prije pranja kose... dakle, ricinusovo, kokosovo, arganovo, avokadovo, makadamija, pšenične klice, bademovo...i koje sve već ne... [:hihot] ...ima li neka ulja koja je bolje ne kominirati istovremeno ili se mogu sva smješati (kako što imate pri ruci i na raspolaganju) i bude ok? Možda nekome zvuči kao glupo pitanje,ali eto mene to baš zanima...laik sam po tome pitanju [:sramezljiv] [:sramezljiv] Hvalaaa [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 14
Ja sve kombiniram odokativno i od onog kaj imam doma. [:kesi] Al svakako isprobaj više varijanti da vidiš koja kombinacija ti najbolje paše. Npr. meni avokado ne paše, jako mi isuši kosu, argan mi toliko smrdi da ga ne mogu podnjet....
2015 02 14
ja imam cickovo, super je za rast, utrljas ga u tjeme pola sata prije pranja a i za vrhove poslje pranja je odlicno , zagladi ih lijepo. a cak znam kad nemam nista od ulja a slobodan dan doma na kosu natrackat obicnog suncokretovog ulja i pustit par sati i oprat. i kosa je manje lomljiva i suha mozes slobodno sva ulja smjesat.
2015 02 14
ja ti pomiješam sve redom. recimo ricinus,argan i makadamiju na tjeme,a ulje koštica grožđa, avokado, badem, maslinovo, kokos na ostatak kose :)
2015 02 14
Ricinus i maslinovo miješam, a poslije pranja i sušenja nekada arganovo, a nekada avokado
2015 02 15