Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Pramenovi kod kuce - Da ili Ne?

Heeeeeeloou, ima li koja od vas iskustva sa pravljenjem pramenova kod kuce? Koje boje se koriste za to, radite na kapu ili s folijom? Preporucate li to ili ne ispadne bas tako bajno? [:hihot]
2015 02 15
Nikako nemoj raditi pramenove kod kuće bez frizerke, one boje od Loreala ti se preslikavaju horor živi ispadne, ako s blajhom radiš na kapu na kratku kosu ok, sumnjam da na foliju možeš sama preslikat će se [:kesi] [:kesi]
2015 02 15
Na kapu pramenovi su zakon [:kesi] Moja mama si je tako izvlačila i dosta ljudi znam koji su si tako pravili pramenove. Odlični budu [:jezik]
2015 02 15
Nikako, frendica je probla Loreal i ispalo je katastrofa!!!
2015 02 15
Ne usudim se bas [:smijesi]
2015 02 15
Radim mami pramenove već 4 godine i kad dođe na šišanje kod frizerke ova ne vjeruje da su to pramenovi napravljeni kod kuće, od strane amatera [:jezik]
2015 02 15
Ovisi kakove želiš.Za plave kupi plavi blajh,za crvene crveni.Nakon blajhanja stavi preljev,a ne boju.Nemoj kupovati u DM,Muller I sl..drogerijski,već kupi u profi trgovini preljev.Onda ne ispadne žuto/narančasto(barem ne u mojem slučaju).Ja inače koristim Crazy Color(no ja imam ljubičaste ili plave ili roze pramenove na plavoj kosi(od frizera).Samo svaka 2 mjeseca mjenjam boju pramića I imam kratku kosu [:smije]
2015 02 15
nije to nauka samo trebaš potrefiti pravu boju/preljev [:kesi]
2015 02 15