Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

jeste li sretne kada

umjesto da drugom date savjet samo ga sprdate??? upravo mi se to desilo!! hvala curke!!
2015 02 16
oooo,ivka opekla se ja pa pušem i na hladno [:tuzan]
2015 02 16
a o čemu se radi?
2015 02 16
Ne znam o kojoj se temi radi, ali nazalost tako ti tu najcesce bude. Neke jedva docekaju da se pokakaju na sve i svakog. [:vrti] Nek te to ne dira. [:smijesi]
2015 02 16
ma sve ja kužim i ne želim nikakve svađe niti išta slično, ali smatram da ako već te osobe misle da radiš nešto krivo da ti to onda lijepo i kažu i objasne zašto, a ne se smijati i kao da jedva čekaju da te blokira i sl.. obrisala sam temu jer ok, iako se smiju, možda baš ja krivo radim.. ali brate mili nisam tako dugo korisnik ovoga da bih sve znala ..
2015 02 16
Savjet nisi trazila. Uostalom jucer je admin stavio popis dozvodljenih tema. Obzirom da nisi blokirana, a bila bi ziher jer je to reklama bez obzira kako ti to srocila, nedostaje da se zahvalis.
2015 02 16
e pa vidiš harpo, nije me tu bilo dva dana i nisam pratila što je tko stavio a što nije, da si svemogući bog ne možeš sve pohvatati ovdje!! s obzirom što nisam bila zahvaljujem ti se na ovom linku ali ne i na onome u prošloj temi!!
2015 02 16
Ivka25- btw ove teme su aktualne otkako si ovdje član. I admin je on line pa ti moze pojasniti da je poziv na klikanje tvog profila reklamiranje, i to je bilo zabranjeno i prije 2 dana...
2015 02 16
harpo, može li evo pitanje iz stvarno dobre namjere, ne radi se niti o meni niti o tebi.. bilo je korisnica koje su stavljale linkove odjeće od drugih korisnica i tako komentari padali da za tako visoke cijene one to nebi kupile nikada i sl. (komentirala sam i sama, da nebi bilo zablude) ali dali onda takva pitanja nisu također na neki način oglašavanje takvih korisnica?? [:sokiran] i još jednom..nisam dugo korisnik rpica da bi sva pravila znala!!!
2015 02 16
Bilo bi korisno ne samo tebi vec i ostalima da se ovom popisu dize ocjena da dodje u istanute kako bi bio vidljiv.
2015 02 16
:kokice:
2015 02 16
U zadnje vrijeme toga vise nema i nitko nije reklamirao sebe vec druge narocito ako se sumnja na prevarantski profil ili artikl, ili ukradenu sliku, ili artikl a krivim tagovima, ili ili.... Ovo sto si ti navela je cista reklama sebe, svog profila u svojoj temi. Cak se i nagradna igra u kojoj se poziva na lajkanje nekih proizvoda brise.
2015 02 16
ok, očito nemam pojma o ničemu... [:hihot]
2015 02 16
Obzirom da nigdje u pravilima o reklamiranju svog ducana nema napisano koliko se puta smije reklamirati u dozvoljenoj temi 'Rasprodaje', slobodno se tamo da ne kažem raskalasi, stavi slike, linkove i pozovi ljude da ti u inbox komentiraju cijenu artikla.
2015 02 16
sorkač svima!!!
2015 02 16
1 2