Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Avon iskustva

pozdrav svima, znači konkretno imam pitanje za Avon ladies,kakva su vam iskustva s Avonom i koliko se isplati ? Osam kampanja sam u Avonu i imam promet u prosjeku 700 kn mjesečno,ali ama baš svaku narudžbu oni nešto zeznu ili ne pošalju i naplate ili proizvod uopće ne pošalju.U prosincu sam kupila Virgina sat i već se cijeli raspao,nemam pojma šta da radim..već mi pomalo ide na živce pa neznam da li da nastavim ili da prekinem s tim avonom [:smije] pa me malo zanimaju vaša iskustva [:smijesi]
2015 02 16
Moja seka je bila, dovoljno je reći bila [:jezik] A šta ja znam, svako toliko neke greškice, pa nezadovoljstvo pa ovo pa ono. Na tome trebaju poraditi prvo da zadrže ljude
2015 02 16
no,pa upravo to...imam osjećaj da sam stalno u minusu..
2015 02 16
sve možeš reklamirati i vratiti ,ako ne zadovoljava kritetriji isto tako ako pošalju pogrešno isto vračaš i uplačuješ samo ono šta si dobila Imala sam takvih slučajeva ,ali rijeđe ,ali ja to sve vratim čak mi korisnice koje su naručile njihovom greškom pogrešnu boju ruža tj. nisu bile zadoovljne bojom na slici i uživo ja to vratim REKLAMIRAM da boja ne zadovoljava stavrnu katalošku sliku i sve mi PRIZNAJU tako da nemam nekih večih PROBLEMA
2015 02 16
dosada nisam ni jednom vraćala,već su mi samo skinuli taj iznos,ali to mi baš ide na živce da baš svaku kampanju tako zeznu nešto..
2015 02 16
ja sam u oriflameu i prezadovoljna sam, nema nikakvih problema...ako se netko zeli uclanit, neka mi se javi u inbox
2015 02 16
u avonu sam vec 3god, ali da se nesto bas previse isplati i nije. jer nista nije besplatno,katalog,vrecice tak da sve je to slabo. pogotovo ako je narudzba niska.
2015 02 16
Ja sam zadovoljna pogotovo kvalitetom svega...predivne stvari..mislim na one nekozmetičke a neke greške mi se rijetko dešavaju..udvije godine imala sam dva puta da minisu isporučili proizvod i u roku par dana je bilo rijeseno Imaju neke propuste..skupi su reklamni materijali i tako ali sve u svemu menije ok
2015 02 16
proizvodi im jesu stvarno ok i sa tim jesam jako zadovoljna. [:smijesi]
2015 02 16
ja sam prije bila u avonu, ali sam svaki mjesec više ja naručila sebi, nego što su drugi naručili.. meni je sve bilo lijepo i sve mi je trebalo.. i onda sam odustala od prodaje, jer sam brdo novaca potrošila svaki mj na gluposti.. sad od kolegice prelistam u par minuta, ne stignem zagledati previše, tako da ni ne trošim puno! [:smije] [:smije]
2015 02 16
Curke tek vam se isplati ako postanete leader,ovo ostalo nema kruha..ja se osobno uvjerila..ko leader ne ovisite o rangu nego uvijek imate 35%, imate bonuse koje lovate (novce) od 700kn na dalje i ostale motivacije.ko lady to sto sam zaradila sam i ostavila u avonu :/
2015 02 16
pa kako se uopće postane leader ? ova mula koja me učlanila odkada me učlanila nije voljna na ni jednu poruku odg [:frustriran]
2015 02 16
Isto kao i lady kada god hoces :) znaci da imas zlocestu tetu :/
2015 02 16
Moja teta mene svaki dan zaziva [:frustriran] , sad su i meni ponudili da budem leader, al nekako neznam, s obzirom da je danas svaka druga cura AL neznam gdje bi ih našla . A i ovako i onako imam stalno 35% za lojalnost. I ove priče s Oriflameom, neznam, ja sam se učlanila prije 2 mjeseca tamo zbog nezadovoljstva Avonom(što se tiče njihova odnosa prema nama),mislila sam kako ću prosperirati prema riječima njihovih članica(zvuče mi kao sekta [:boji] ) al kad sam vidljela cijene... [:frustriran] Dostava im se plaća ako nemaš DC u blizini, i to 25kn, a ja si riješim dostavu u Avonu za 14.50 i dođe mi sljedeće jutro od kad naručim,ili na poštu besplatno. Motivacije u Oriflameu su mi srednja žalost s obzirom na cijene, pa ti testeri. A i izgledaju nekvalitetno, a i ambalaža im je out. Kojoj god sam poznanici ponudila nije htjela, preskupo im, a za Avonov katalog me doslovno vuku za rukav. sorry na offtopic, al me jako ljuti to s oriflameom [:kesi]
2015 02 16
Jedno vrijeme sam znala dosta zaraditi, ali sad slabije jer mi se više neda gubit živce... Svaki put, al SVAKI PUT mi nešto zeznu [:ljut]
2015 02 16
1 2