Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Moja profesija je...

@Marija55m - javi ako bude potreba! [:zaljubljen]
2015 02 20
Meni je isto žao što nisam išla u frizersku!! Inače, studiram menadžment hah [:smije]
2015 02 20
Završila ekonomski faks, a trenutno sam u jednoj ajmo reći muškoj profesiji [:smije]
2015 02 20
Ucitelj rn i engleskog a sad sam knjiznicar u os [:smijesi] [:smijesi]
2015 02 20
na moju žalost ekonomsku [:tuzan]
2015 02 20
Slikar zadnjih 15-tak godina dizajn i izrada nakita takodjer obožavam svoj "posao" i iskreno neznam jeli više uživam u slikanju ili nakitu.
2015 02 20
srednja farmaceutska fax - profesor biologije i kemije a ono.. nije lose, ... volim biologiju, kemiju i ne toliko ...ali zao mi je da nisam isla na veterinu ili nesto vezano uz forenziku... ne znam kako je sad, ali kad sam upisivala fax toga uopce nije bilo [:place]
2015 02 20
zEEkaY nikad nije kasno :)
2015 02 20
Pohvala za temu! Zanimljiva je! [:kesi] Radim u osnovnoj školi kao nastavnica hrvatskog jezika. Završila sam FF, kroatistika i indologija. Indologija onako za dušu, ali opet bih to studirala! Volim svoj posao iako bih voljela da se više cijeni. Veliki pozdrav svim prosvjetarkama! [:kesi]
2015 02 20
socijalna radnica sam po struci,jos završavam socijalnu politiku, a nakon tog ako bog da upisati ću specijalistički studij. radim u czss
2015 02 20
mexicana... nije kasno.. al treba imati uvijeta za dodatan studij itd., vjerojatno se odreci nekih privatnih stvari itd... ne vjerujem da bih sve uspjeal uskladiti sa ponovnim studiranjem. mada bi mi sad bilo vjerojatno puno lakse rijesiti srudij forenzike nakon ovog mojeg. ali opet, to nije studij koji se studira vanredno...a opet 5 godina ne radit i ici studirat, podstanarstvo itd... sa 30 god... ne vidim se u tome :/ tako da moja baba s kolacima je prosla. jednom kad imas siguran posao u ovoj banana drzavi ti je ko "teret" ako ne uzivas u njemu ... ne mislim doslovno, tako da one koje ne rade, molim neka ne shvate pogresno...
2015 02 20
Studentica veterine [:smije]
2015 02 20
Studentica radioloskog inzinjerstva, ilitiga po naski: rengen-tehnicar [:hihot]
2015 02 20
zavrsila sam srednju skolu za web dzajn, sad sam zadnja godina faxa i za cca pol godine bit cu prvostupnik inženjer telematike moja životna želja je forenzika ali eto nisam bas bila u mogućnosti studirati dalje od mjesta u kojem se nalazim
2015 02 20
studiram informatiku :)
2015 02 20