Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Moja profesija je...

Eksperimentalni biolog-zoolog s prekrasnom perspektivom [:smije] [:place] . Divna profesija koju obožavam ali bez veze je teško doći i do stručnog osposobljavanja a oglasa za stalni radni odnos skoro pa niti nema (u Hrvatskoj) [:frustriran].
2015 02 20
magistra povijesti umjetnosti, muzejsko-galerijski i konzervatorski smjer. visim na birou, sjedim doma... da ponovno nesto upisujem, krenula bih od druge srednje skole, umjesto gimnazije isla bih u primijenjenu, a nakon toga, heh, mozda ponovno pum, mozda dizajn ili likovna, ne znam... previse je tu "raskrižja" bilo da mogu o tome trezveno razmisljati O.o al da me oduvijek zanima umjetnost i dizajn u raznim medijima, sto stvaralacki, sto povijesni aspekt, to svakako..
2015 02 20
sociolog i pedagog, a htjela sam pomorstvo ili marikulturu završiti, al eto..
2015 02 20
Zavrsila sam ekonomiju , radim u mojim ljubavima: umjetnosti i modi [:zaljubljen]
2015 02 20
MadOwlEkoTorbe ... to je neki novi smjer? koje poslove (teoretski) moz radit? jer tako nesto mi zvuci kroz zanimljivo. mada te potpuno kuzim o situaciji kod nas. zato sam ja otisla u obrazovni dio biologije...
2015 02 20
Diplomirani inženjer grafičke tehnologije...radim u struci (grfičko oblikovanje i digitalna fotografija). To sam uvijek željela, školovala se i zasad ne bi mijenjala [:smijesi]
2015 02 20
Studentica rehabilitacije na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu [:smijesi]
2015 02 20
@Zeekay Eksperimentalna biologija je smjer koji je uveden kad i bolonja,...Preddiplomski je biologija a eksp. biologija je jedan od smjerova (uz ekologiju i molekularnu) koji se dijeli na još 3 modula/smjera: zoologija, botanika (ova dva najmanje ljudi upisuje [:smije] ) i fiziologija i imunobiologija. E sad, teoretski s mojim smjerom mogu raditi stvarno svašta: od monitoringa, labosa (fiziologija, histologija i slično), poslova koje inače rade ekolozi (tipa izrada studija i elaborata), rad u prirodoslovnom muzeju (nemam vezu pa to otpada), razne državne institucije koje se bave zaštitom (tipa dzzp) al opet niti za to nemam vezu [:place] pa do deratizacije [:smije] [:smije]. Al eto, ako do kraja godine ne nađem nešto kod nas, pridružujem se odljevu mozgova [:jezik] . Ja osobno nisam baš tip osobe koja bi voljela predavati u školi i bježim od toga što je dalje moguće (kad se samo sjetim kakvi smo mi bili prema profesorima u srednjoj... [:znoji] ) a i voljela bih raditi na nekim konkretnim znanstveno istraživačkim projektima. Tebi i ostalim kolegama profesorima kapa dolje, stvarno treba imati debele živce za rad u školi [:smijesi] .
2015 02 21
uh... to bi bio recimo smjer za mene... kad bi bilo kod nas vise perspektive s tim smjerom :) svaki put gledam znanstvene emisije sa suzom u oku sto sam ja ogranicena na nastavu nije bitno sto sam zavrsial farm. skolu i radila diplomski na Ruđeru... imam iskustva sa laboratorijem, genetikom itd... bitno da sam prof. na papiru i nitko me ne zeli osim skole :/. al dobro... sve ima svoje prednosti i nedostatke. nije da je sve lose... ako imas debele zivce... i prezivis do mirovine [:hihot] ako ju Kolinda ne stavi tamo od 90. godine... onda stvarno tko prezivi, pricat ce ... mozda [:smije]
2015 02 21
Završila školu primijenjenih umjetnosti, diplomirala novinarstvo, a studirala i književnost - odustala nakon druge godine. Zatim se godinama školovala i doškolovavala u fitoaromaterapiji i izradi prirodne kozmetike i zadnjih 7-8 godina to radim.
2015 02 21
Uh, ja imam puno 'papira', a sada sam proudly novinarka, vodim se etikom novinarstva, uživam u svom poslu i maksimalno sam izolirana od političkih tema. uz to povremeno radim poslove vezane za moje druge struke i počesto volontiram. [:sramezljiv]
2015 02 21
@Zeekay Ima dosta profesora (koje poznajem) koji su bacili u znanstvene vode [:jezik].
2015 02 21
Ima nas svakakvih, svih struka! [:smijesi] [:smijesi] Meni je super čitati kako je netko završio npr. pravo, ekonomiju i sad radi u jednom potpunom drugom odnosu, recimo moda, kojekakvi terapeuti jer su išli na tečajeve. To mi još daje nadu da bih ipak jednom mogla i ja tako. [:zaljubljen] Recimo, ja sam antitalent za bbiologiju, kemiju i bilo kakve prirodoslovne ali i matematičke znanosti, ali strašno volim umjetnost. Voljela bih raditi predstave u kazalištima, oslikavati neke prostorije, pjevati.. Mašta mi je raazvijena, a s tim i fantaziranje. Pa je to ludilo u glavi [:hihot]
2015 02 21
1 2 3 4