Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Frizeri koji sisaju po svojoj volji

Jucer sam se otisla sisati, imala sam kosu do guze. Rekla sam joj da me osisa do pola leđa, kad zerna mene osisa do iznad ramena. Malo je za reci dasam poludila. Jos sam joj rekla da mi ne stavlja svoj regenerator jer mi se rane jave od njega, stavila mi je. I sve to naplatila 80 kn. Ne znam sta bi rekla. [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2015 02 21
Sta nisi skuzila da su joj skare iznad sredine tvojih leđa? Zasto si joj platila?
2015 02 21
Do iznad ramena????? Pa jel nisi vidjela koliko skraciva, mogla si koj reci na vrime?? Ma nisu normalne, svaka sisa po svome. Zato se ja i ne sisam vise nego sama vrhove i bok!
2015 02 21
užas... i to si platila 80 kuna. u Zagrebu kod 'in frizera' koji šišaju po svojoj volji platila bi x 8. BBK- taj šiša samo šiške 45 minuta, također jedno kažeš drugo napravi [:vrti]
2015 02 21
mogla si prodati tu kosu majke ti vlasuljarnicama, pogotovo ako je kvalitetna što pretpostavljam da jest jer nebi izdržala do guze a da nije slama ili kao metla
2015 02 21
Bolje da platim 8*toliko za onako kako ja zelim. Nisam, kako bi? Digla mi stolicu jako, a ogromna je. Jesam dosta puta naglasila koliko, jos sam pokazala.
2015 02 21
Eee, nažalost pa znam kako ti je. To je meni žena napravila prije par godina. Isto tako, kosa do guze, ona ošiša malo ispod ramena. S tim, da mi je šiške odrezala kao da sam ispala iz Zvjezdanih staza.. Užas!! Ja ne razumijem, lijepo im kažeš, ja također nekad i sliku donesem, ali neee...
2015 02 21
Ja znam po sebi da je teško vidjeti što oni rade, ipak nemamo oči na leđima, a često i manji pramen izgleda na podu kao pola kose [:boji] (U STRAHU SU VELIKE OČI [:smije] ) Mislim da bi u frizera trebalo uvest pravilo da naprosto nije etički, čak ni zakonski, platit nešto što nisi naručio. Kosa do ramena nije kosa do pola leđa. Ako nnam netko prodaje banane pod jabuke, zašto bismo to platili ?
2015 02 21
Ja sam joj pokazala dokle zelim da bude, ali ne. Nije ostečena, nisam ju peglala niti ista, bas sam pazila na nju, Krenula mi je siske sisati pa sam morala povisiti ton da ih ne dira. [:frustriran]
2015 02 21
pa zašto si platila onda uopće ako si bila nezadovoljna uslugom?
2015 02 21
Ja sam na kraju našla jednog frizera koji mi za vrhove i šiške uzme 150kn.. Ali jbg, čovjek radi ono što mu ja kažem, a za sve pita ili da savjet pa je na meni da odlučim.
2015 02 21
Nekako bi radije da mi uzme 200 kn za vrhove i slusa me, nego da ovako prodjem, Kazem do pola leđa, a ostanem s kosom do ramena i ranicama . [:frustriran]
2015 02 21
Imam prijateljicu kojoj se isto desilo, ne samo da nije platila, nego je uzela fen, bacila ga u ogledalo i izvrnula ona kolica sa trista čuda [:smije] - ja mislim da TA frizerka sad sluša što joj se kaže. Zašto si joj dala pare umjesto šamara [:frustriran] ?!
2015 02 21
Ova moja je obiteljska prijateljica, reko idem se malo osisati kad ono uzas jedan. [:boji] Ali sigurno kod nje vise niakd necu krociti.
2015 02 21
Ta negativna iskustva kod frizera, napišite koji je salon da znamo i mi da ne idemo tamo. I možete napisati dobre salone kod kojih ste jako zadovoljni. Ja sam kupile preko ponude dana jedan paket za frizerske usluge, salon ima super komentare, zove se "Venus". Ne znam je li itko bio, idem idući tjedan.
2015 02 21
1 2 3