Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Je li netko ikad PROBAO ..?

Pozdrav svima! [:smijesi] Namjeravam kupiti trakice za izbjeljivanje zubi i favorit su mi prvotno bile Crest Professional. No naišla sam na jednu puno povoljniju verziju, ove Advanced Teeth Whitening Strips, pa me zanima kakve rezultate one daju (ili ne daju [:smije] ) ? Molim mišljenje onih koji su ih isprobali. Naravno iskrena mišljenja, bez reklama jer ih možda baš vi prodajete, ne namjeravam ih kupovati ovdje, samo se raspitujem o njihovoj kvaliteti i učinku [:smije] Riječ je o: [slika:2c16895e-7f7e-4a98-8263-7e6a8e5f931c]
2015 02 22
bas mi je drago da si otvorila ovu temu,ja se dvoumim izmedu trake i udlage 230 kn u bipe nije bas ni jeftino?!
2015 02 22
Hm nisam to vidjela. Kako izgleda?
2015 02 22
10 udlaga punjene s tim iizbjeljivacem koliko sam mogla vidit ,ali nisam se usudila jos kupit jer nekako sam skepticna,najbolje da se javi netko ko ima iskustva s tim pa da prijedlog sto je najbolje!!!
2015 02 22
progooglajte malo..izbjeljivanje zubi drvenim ugljenom.
2015 02 22
Ja sam ugljen probala. Meni nije pomoglo. :( Samo mi je nekako nadražilo zubno meso, sa tim da nisam koristila svaki dan... [:place]
2015 02 22
Ne propurčam ništa..kako to može biti ok? Mora ti pojesti caklliniu kako god.. odi u zubićke na čišćenje i poliranje
2015 02 22
Probala Chrest i bezveze bacen novac,ništa specijalno.. Znači nisam imala biserno bijele zube [:sokiran]
2015 02 22
Ja sam imala ove udlage iz Bipe, kupila na sniženju, i posvijetlili su mi se zubi ful ful malo, možda za nijansicu, ali jel kako ih nisam opet koristila sve se vratilo u jako kratkom roku... I iskreno uopće nije ugodno to imat na zubima, dosta je nezgodno tako da ne preporučujem jer je skoro pa bačen novac... I mene zanimaju ove trakice jer mi se čine nekako praktičnije, makar osobno bi najrađe išla kod zubara, ali mi je jel preskupo...
2015 02 22