Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Haar vital Komplex - je li netko probao?

Citala sam sinoc na forum.hr o savjetima za poboljsanje i oporavak kose i neke cure su navele da su pile ove tabletice i da im je izraslo brdo mlade kose i da je brze rasla... je li netko probao? cijena je cista sitnica, 20 kn za 60 tableta, a pije se jedna dnevno, pa mi je malo cudno da su toliko dobre [:sokiran]
2015 02 24
ja pila merz.... skupe ali super... a ove, ha nista, 20kn stvarno nije puno, pokusaj....
2015 02 24
ja sam pila, prije neki dan sam zavrsila sa prvim paketom.. ono sto se nalazi u tim tabletama je vitamin B, koji nama fali u tjelu, a potice rast kose,ali i dlaka opčenito... da ti pravo kazem, ja se mroam brijati svaki dan [:smije] a sigurno onda i kosa raste...cure su pisale da su se debljale po tabletama, ali ja sam na svojoj kilazi :) nisam se udebljala
2015 02 24
hvala, morat cu i ja probat :D
2015 02 24
Da, odlicne su, ali kao i svake tablete koje imaju b kompleks u sebi jer je to sto treba za rast. [:smijesi]
2015 02 24
Curke ako koja treba prodajem Nutrival triaktiv kapsule, pomažu zdravlju kose, kože i noktiju, pa ako Vas zanima javite mi se [:smijesi]
2015 02 24
hvaalaa, nisam znala da ima tema vec [:zaljubljen]
2015 02 24
Preporučam ti Kal hair force...pila sam i Merz, al mi je Kal bolji [:zaljubljen]
2015 02 24