Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

zanima me..:)

Sta radite u ovim tmurnim danima? [:kesi] ja bolesna pa ih provodim doma ali si nasla zanimaciji pa napravila ogrlicu u ova 2 dana hh [:smije] [:zaljubljen] kako vi ubijate vrijeme? Cak sam danas skicnula kada sam isla po materijal za drugu sta ima i zacudilo me da su snizenja pa planiram sutra do roberta po cipelice. evo i slikica moje ljepoticee [:poljubac] [slika:2b7e40af-d8ed-419e-b1e7-ba9bc9b626a5]
2015 02 24
ajoooj. jako je lijepa [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 24
Kakvih cipelica ima u robertu,posto su?
2015 02 24
Btw lancic he prekrasan [:sramezljiv]
2015 02 24
Baš je lipa..Mene je lijenost uhvatila,nisam za nista [:sramezljiv]
2015 02 24
Ja sam isto nešto završila baš... kolekciju... ali nekak ih čuvam ko zmija noge hehe Di kupuješ materijal?
2015 02 24
Ogrlica je jako lijepa [:kesi] amm, a mene zanima dal zna možda koja tu cijene na webu su iste kao u trgovini ili su u trgovinama veća sniženja?! [:sramezljiv] [:hihot]
2015 02 24
Prekrasna ogrlica :) :)
2015 02 24
Hvalaa vam svima [:zaljubljen] a sta vi radite? Mozda mi date ideju ili samo ljencarite ko i ja inace [:hihot] cipelica ima suuper ovih zimskih od 39kn su pa nadalje sto me iznenadilo. I onih sa skrivenom petom gleznjace ( imam vec crne i meni su preedobre samo sam ja platila dosta vise [:sramezljiv] ) sara u zg na drzicevoj tamo polraj hobby arta je neki isto s materijalom koji je puuuno jeftiniji al ne bavim se ja tim to tako za sebe hh dosada cini svoje. Od prije imam i onu kao zarinu isto sama napravila [:kesi] [:poljubac]
2015 02 24
Ja trenutno radim tortu od kartona za sekin rođendan hahaha jeste probale raditi šta slično?! [:zaljubljen]
2015 02 24
hehe da i ja tamo idem, nisam bila čak punih 2 tjedna, već me kriza hvata. Obožavam otić tamo i obaviti shoping [:smije]
2015 02 24
Sara evo pogledam kako si na webu cijene pa javiim :)) ja sam gledala prije kojih par dana i bile su vece nego dto sam danas vidjela zato sam se zacudila i dosla u napast kupiti 5 komada odmah [:kesi] [:hihot] [:sramezljiv] i da niisam radila u tortuu al eto za 2 dana mi je rodendan pa cu si sama napraviti al jestivu tortu [:smije] princess da super mi je tamo ima previse toga nisam ni znala kad bolje danas nisam prokopala [:jezik] imam u planu jos si napraviti par pa cu morat po materijal opet hh
2015 02 24
Sara to je to snizenje [:kesi] nadam se da mi nece nestati moj broj gibam sutra po to [:hihot]
2015 02 24
hehe nisam radila od kartona ali jedam od pelena :
2015 02 24
E onda mi se ne isplati u Zg po njih, nego budem naručila [:zaljubljen] hvala na informaciji Purgerica [:poljubac] Ja nisam radila od pelena, ali s ovom od kartona ima puno posla, kad mala pored šefuje hahah [:smije] [:place]
2015 02 24
1 2