Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

korisnica EmyBuu

Da li možda netko poznaje osobu iza nicka EmyBuu? Uplatila sam joj za tenisice, ali mi se ne javlja, a koliko vidim, ne prijavljuje se ni na stranicu. Ne bih željela ishitreno dati negativnu ocjenu (možda je žena bolesna ili slično), ali opet...već dugo čekam. Hvala unaprijed!
2015 02 25
Hmmmm?
2015 02 25
Kad si joj uplatila?
2015 02 25
Kako ste dogovorile slanje?
2015 02 25
Najbo5e ti je iskopat br.telefona il mob-a! Imala sam slicnu situaciju s jednom korisnicom, uplatila joj novce, vise nikad se nije ulogirala, proslo je 30dana i nista.. Meni puka film, op na internet nadem neke bq telefona po prezimenu i malo po malo dodem do strica, pa oca pa nje!!!!!! I onda sok sok sok!!? [:ljut] Samo sam joj rekla ko sam i da zelim paket najkasnije do ovog petka, a sad cemo vidit... [:ljut] Meni je najjednost.oca joj ponovo zvrcnit, a da ne kazem da se prepala, nije znala di bi utekla,patpocela izmotavat se, jatkazem stttoop- imas rok taj i taj idovidenja!!!
2015 02 25
A imala je 23 pozitivne... Ocito vise ni te povratne nisu nikakvo mjerilo!!!! Nazalost [:place]
2015 02 25