Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prema pravilama krpica..

Dal se za ovakve stvari ostavlja neutralna il pozitivna? Naime cura je drzala rezervaciju tjedan dana kao razbolila se, kaze mi uplatila sam novac. Novca na racunu nema i kazem da necu slat dok ne sjedne, naravno novaca i dalje nema. Doticna se ponudi da slika uplatnicu, ja reko moze slikajte. U tom trenu kaze bila sam na posti kazu da uplata nije prosla uplatiti cu ponovo ??? kazem uredu, nakon 2 dana pitam jel uplatila odgovora nema, niti odgovara. Sto volim ovakve..
2015 02 27
negativna. da se ne dogodi da joj netko dobronamjeran i naivan pošalje kad kaze da je uplatila, bez da provjeri.
2015 02 27
Pardon netutralna il negativna, ja slucajno napisala pozitivna [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 27
pokušaj prevare, baš bi ona ostavila novce u pošti i kasnije kad 'eto nije sjelo' ponovo uplaćivala...
2015 02 27
sva sreća oprezna si pa ne šalješ, ako se logira a ne odgovara, stavi neutralnu za upozorenje drugima sa linkom na temu da se zna što se dogodilo
2015 02 27
Neutralna..nije bilo suradnje uopće..
2015 02 27
Hahaha bila je na pošti i teta je baš nju od 100-tinjak ljudi što je kroz poštu taj dan prošlo zapamtila i već joj je s vrata rekla da joj uplata ipak nije prošla. Ono wtf?? Pa to bi joj rekla odmah. Na šalteru odmah kažu da nešto nije u redu.
2015 02 27
ma grozno, poznate mi takve. [:vrti]
2015 02 27
to je pokušaj prevare, nema veze sto nije bilo suradnje. zato negativna.
2015 02 27
nekakvo pravilo jeste da ukoliko nije došlo do suradnje te prodavač nije novčano oštećen ne stavlja se negativna već neutralna kao upozorenje ostalima, bez obzira što je to sad možda pokušaj prevare. Isto tako cure stavljaju neutralnu onima koji kao kupuju 100%, uzmu podatke za uplatu i više se nikad ne jave
2015 02 27
Meni je to negativna..laganje i iskorištavanje tuđeg izlaženja u susret To je tako ružno..pa nijedna od nas nije ovdje da je se zaje****.. I uostalom, ako se predomislila, pa nije problem reći oprosti, odustala sam
2015 02 27
Ne mora bit da je pokusaj prijevare, ISTO se desilo i meni...prije nove god sam uplatila u posti zeni novac za sat, 40kn, i otisla na godisnji u drugi grad i rekla da mi tamo posalje. Sat stigao, sve super, nakon tj dana me pita da jesam li sigurno uplatila, da novca na racunu nema (?!?) Ja nis ne kontam, mislila sam da su.joj sjele pare, al da me mulja...kazem joj da vjer.doma imam uplatnicu i kad dodem s godisnjeg (za mj dana) cu joj poslat. I ok, ceka ona mene. Ja dosla doma, uplatnice nigdje. Ispricam joj se i kazem da cu joj vratiti dat ( ne zelim da me se svrstava u kos s prevarantima za jb..h 40kn) i kaze ona meni da odem u postu i da mi oni mogu dati ispis uplate. I odem ja u postu, objasnim im sta se desilo...prvo kazuda ne mogu oni to, ali na moje inzistiranje, gle cuda, naravno da mogu vidjeti. Samo morate znati tocan datum, iznos i vrijeme otprilike. I morate bas na saltr gdje ste uplatili. I oni su nasli moju uplatu, isprintali mi i dali neki poseban br da cura ode u svoju banku i to im da pa ce kao obi vidjet zasto nije sjelo.. To glupa posta j.be u zadnje vrijeme...katastrofa su postali... Hvala bogu pa je cura od pocetka mislila da bisam prevarantica i stvarno je bila strpljiva, tako da pricekaj, mozda je problem kao i kod mene.
2015 02 27
Pokušaj prevare! Ja bih ostavila negativnu... jer jednom će uspjeti
2015 02 27
bolje nemoj nista staviljat ako nisi nista izgubila. jer ako jos stavis negativnu stavit ce i ona tebi. :S
2015 02 27
moguće da stvarno uplata nije prosla, to se i meni desilo kad je cura uplaćivala.. i na pošti su rijesili stvar :) nikako za negativnu jer suradnje nije bilo.
2015 02 27