Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Za masnu kožu puder, whatever

Do sada sam uživala u Essence Pure skin puderu ali kako su ga nedavno povukli tražim mu dostojnu zamjenu. Naime, treba mi nešto za malo bolje pokrivanje s naglaskom za masnu kožu (ako može i problematičnu) ono, da mi ne zakrči lice s aknama, da je za svjetli ten (bez narandžastog pigmenta) i obavezno, bez aluminija! Ima li kakva bb, cc, žnj krema u boji, puder da odgovara opisu gore? Bb, cc još nisam koristila pa ni ne znam im razliku a vidim da su hit. I da, ako navodite neki primjer, molim Vas i cijenu istog. Hvala
2015 02 27
Ne znam za puder, ali moj savjet ti je da ne kupuješ bb, cc i sl. ok mi je to za cure koje imaju normalan ten, dakle za nekog kome ne treba puno prekrivanja. za sve ostale, radije nek si kupe neki dobar puder, a kada požele nešto lakše na licu, jednostavno pomješaš svoju dnevnu kremu s puder. otprilike ti dođe na isto. a možda radije da potražiš neki korektor, malo bolji i onda samo pređi puderom da ujednačiš, bit će ti bolji rezultati definitivno
2015 02 27
manhattan mat make up, crno pakiranje je... oko 50-ak kn dođe, ja ga pomješam s mrvicu kreme jer je malo presuh, ali odlično prekriva [:smijesi]
2015 02 27
ja koristim garnierovu BB kremu za masnu kožu. kad sam potrošila prvu, išla sam isprobavati pudere i ništa mi nije ni upola dobro kao ta krema. sad ti je u dm-u na akciji, 45 kn...
2015 02 27
Revlon colorstay definitivno najbolji! imam stvarno problematičnu kožu, borim se s aknama već dobrih 10 godina a taj puder prekrije da se al baš ništa ne vidi :D
2015 02 27
Neke BB kreme prekrivaju bolje od pudera, al obično su to azijske krema (npr. Missha, Skin79 intense classic balm... ), CC kreme baš nemaju neku moć prekrivanja. Možda da pogledaš Catrice pudere, znam da imaju matt i velvet pa proguglaj malo.
2015 02 27