Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

što ako...:/

ne znam šta da radim više...prije mjesec dana cura/žena javila mi je za kupnju, sve smo dogovorile i dugo nakon toga nije odgovarala, kad je konačno odgovorila cjena joj je bila previsoka. Ok spustila sam cijenu, dala tražene podatke za uplatu. prošlo je već dva tjedna ni traga ni glasa a ja uredno dala podatke. i poslala sam poruku da mi uplati i da svoje podatke da joj mogu poslat. opet ništa. sljedeča moja poruka je bila ako je problem u novcu da ću čekati nije problem ali samo nek se javi... mogu shvatiti da je zauzeta bla bla, ali krećem od sebe kad krenem nešto dogovarati potrudim se tih dan dva bit redovna na krpicama. već mi je stvarno prekipilo jer sam hrpu upita odbila zbog nje, ostavila bih negativu zbog uzimanja podataka i ne odgovaranja, jer nije fer. ali opet ne znam jel bi to bilo ok od mene... štaaa da raaadiiimmm???????????? [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 03 06
Ostavi joj negativnu
2015 03 06
nemoj joj se više javljati,i ostavi neutralnu
2015 03 06
žao mi je da joj pada postotak zbog neutralne, al kad nije uredu jooj
2015 03 06
i ako mi vrati lošu povratnu i zezne mene a ona je kriva
2015 03 06
a sto se brines sto ce njoj pasti postotak,nije u redu uzimati tude podatke i zavlaciti ljude
2015 03 06
Ma zaboravii i odi dalje [:place] [:place] meni se to stalno događa isto, aahhh [:vrti] [:place]
2015 03 06
Od neutralne se postotak ne mijenja [:smijesi] A ako ti vrati negativnom, to će ti admin izbrisati jer se ne smije ostavljati negativna bez suradnje. I nemoj joj govoriti da ćeš je čekati koliko treba, vozat će te mjesecima tako...prodaj dalje ili zamijeni, što već, na nju možeš zaboraviti.
2015 03 06
Neutralna se ostavlja za uzimanje podataka, bez izvršavanja uplate. [:smijesi] Ostavi neutralnu i javi se ostalim zainteresiranim kupcima, redom.
2015 03 06
to i meni rade.. :S
2015 03 06
Ako nije doslo do suradnje,ne ostavlja se negativna. Tako je jedna meni ostavila,zato sto nesto nisam prodala njoj,a drugoj jesam. Ostavi joj neutralku,zato sto je uzela podatke,nije ti se javila.
2015 03 06
I sad imam tu negativnu,a suradnja se nije ostvarila.Totalno bezveze [:frustriran]
2015 03 06
kad se trudim bit ok i fer i ispadnem pos**na [:frustriran] aaaaaa!!
2015 03 06
to ti je ovdje uobicajena stvar, nisi je ni trebala toliko čekat, jednostavno zaboravi i nemoj je nista vise ispitivat. prodaj dalje. ne mozes ostavit negativnu, samo neutralnu.
2015 03 06
ostavila sam neutralnu... još sam ajmo reći "nova" tek godinu i koji mjesec imam krpice pa neke sitnice i dalje ne znam... uglavnom hvala vam svima [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 06
1 2 3