Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

što ako...:/

ANY978, slažem s e s tobom. Treba biti fer, ali ne se sekirati i sl..i ako se netko ne javlja znači odustapo je..koliko puta dobijem upit i usred razgovora više ništa.. Da, ( NE) kultura..na njihov obraz
2015 03 06
ANY978, slažem s e s tobom. Treba biti fer, ali ne se sekirati i sl..i ako se netko ne javlja znači odustapo je..koliko puta dobijem upit i usred razgovora više ništa.. Da, ( NE) kultura..na njihov obraz
2015 03 06
Zemtigajde, dosada sam mogla podijeliti bez pretjerivanja barem petnaestak neutralki, ali nekako uvijek zaboravim na to jer mi nije previše bitno, radila sam nekad davno u prodaji i navikla se na sto upita i da nakraju vrlo često nema ništa od kupnje, i ne dira me više to odavno. [:znoji] . Poslije nekog vremena zaboravim da su mi se uopće ikad i javile i koje su bile tj koji su nickovi bili. [:hihot] [:hihot] A, kao treba ih ostaviti, te neutralke, preporuka je bila čak od adminke da ih ostavimo jer će to odvići serijske ispitivačice podataka pa nejavljačice od takve prakse... [:pospan] Ma budem počela... Imamo pravo tj ovlaštenje, i amen adminke za to. [:jezik]
2015 03 06
Ja sam cuvala tak skoro mjesec dana... sto posto kupuje bla bla...stim da me odmah pitala za podatke... i non stop sam joj pisala da bi ona na svaku 5 poruku odgovorila da 100% uzima da jednostavno u guzvi bla bla...pa opet ja cekam..pisem...cekam...pisem pa se javi da joj je zao da ne stigne ali da kupuje i da ce mi i za kavu uplatiti...opet ja pristanem bez da mi za kavu uplati...opet nista i ja cekam pisem cekam.. i sad mi je bilo dost i javila sam da od rezervacije nista... Nisam joj nabila ni negativku niti neutralnu... nisam imala snage... uvijek mislim da joj je neko mozda bolestan ili tak...znam ja sam bedasta ali eto nisam imala srca ... Odkazi suradnju...
2015 03 06
1 2 3