Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

što ako...:/

Kakve to povratne ta gđa ostavlja.. točku samo. [:kesi]
2015 03 06
Ma užas neki ljudi su tako neozbiljni i neodgovorni, a i neodgojeni, ja danas pitam ženu jel dobila sandale poslala sam joj još u ponedjeljak, ništa, pošaljem joj SMS, ništa, pa stvarno ne kužim i sada si ja razmišljam jel žena dobila ili nije, pa šta ću ako nije.......
2015 03 06
A stvarno nekima je bas gust uzeti br racuna i onda tajac..svako malo imam takvih "pacijenata"
2015 03 06
Pa nećeš ništa..Ako nju ne zanima sta ces?!! Više uzas,i kad kupim tu neku stvar ne udostoji se poslati ili bar javiti da je poslano..Uzas,uzas [:vrti]
2015 03 06
Zakaj uopće moljakaš dali će kupiti ili ne. Ako ne uplati u dogovoreno vrijeme, a to je za dan dva, prodaj dalje nekom zainteresiranom. Čemu trošenje energije na takvo nešto. Ako imam upit i cura kaže da će sutra uplatiti, i dalje dobijem 5 upita pa lijepo curkama napišem da je trenutno rezz i da je cura rekla da će uplatiti,ako se predomisli da ću javiti. Ukoliko ne uplati javim curama da je odustala i ako su zainteresirane da je artikl slobodan. Ne znam čemu negativne i bediranje. Pa kaj te briga kaj neće. Možda joj muž neda pare,možda je potrošila pare,možda se predomislila. Njen problem i njezina (ne)kultura zato jer ti nije javila. Ona koja je fakat zainteresirana a nije bila u mogućnosti platiti ta će lijepo fino i kulturno napisati nisam uplatila danas dali mogu sutra. Ona koja nije ta se ni ne javlja. Bože me prosti. Logično,ne?
2015 03 06
ja sam prije 20 dana dala svoje podatke gospođi da mi pošalje periku cjena je bila 180 kn..nakon deset dana što sam čekala da mi stigne odem na njen profil da vidim u čem je problem jer mi ne odgovara perika košta 700 kn!!!! a ispod perike piše da ju je ona platila 500 i daje ju jeftinije jer se nije mogla dog ss bivšom vlasnicom!!!da bi mi odg nakon toga da joj mama neda da spusti cjenu jer ju je platila 1500 u dućanu kao novu!!ja sam joj napisala da mulja a ona mi ostavila negativnu
2015 03 06
Pa ovo je užas, jesi joj uplatila, kako ste to riješila?
2015 03 06
nisam hvala bogu jer smo se dog da platim pouzećem...na kraju je napisala da je bila bolesna na operaciji pa je zato kupila periku u dućanu,ispod perike piše da ju je kupila na krpicama???u drugoj poruci šalje da ju je platila 1500 i neda jeftinije od 700 jer je tad imala para i to joj je bio hir...bože sačuvaj..sto priča i još dobijem dvije negativne od nje
2015 03 06
ANY987 u pravu si skroz..al eto..gdje mi je bila pamet uopće živcirat se [:hihot] haljinica se otić u ruke curi koja ju stvarno želi i to je to [:smijesi]
2015 03 06
AndreaD ..o ovoj curi se radi pa pogledajte što piše ispod perike!!!a tad je cjena bila 180!!!
2015 03 06
Kupusic ne moze vam ostaviti 2 neg to je protiv pravila,a ne moze ni drugu jer je osvetnicka!Javite se Ivancici i objasnite ona ce vam pobrisati!
2015 03 06
ma mislila sam ostavila mi je neg kao kupcu i neg kao prodavaču!!
2015 03 06
joj to s podacima.....ostavi joj neutralnu
2015 03 06
nažalost, redovita pojava, imala sam više takvih slučajeva
2015 03 06
Meni je užasno bilo curki ostavila poruku upita za neku jaknu...i sada nije ju bilo dugo na krpama i kad se prijavila javi se kao ajmo se dog...ja sva hepi jer mi baš fora jakna i pošaljem upit za još dva artikla, a ona ni a i ni b više...a prijavljuje se..Baš mi je to grozno..nemam volju da bi išta uzela više
2015 03 06