Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Modni blogovi

Ne znam kako vi, no ja imam hrpu robe koja je predivna sama po sebi, no kada ju trebam iskombinirati onda je već patnja. Uvijek kombiniram s crnim ili bijelim. Što je ziheraški. I dosadno i često sve upropasti. Mogu vam samo reći da na sebi skoro nikada nemam više od 2 boje [:pospan] A kad vidim kako neke cure jaaako lijepo iskombiniraju stvari koje ja NIKADA ne bih skupa obukla pomislim si: kako se ti toga nisi sjetila. [:sokiran] Puno bi mi pomoglo kada bih pratila neke modne blogove. No nije ih baš lako naći u googlu ako samo utipkam modni blogovi/fasion blog jer mi izlista milijun svega što mi se neda otvarati. Pratite li vi blogerice? Podijelite s nama svoj modni ukus i blogericu koju pratite [:zaljubljen] Ja sam više romantičan stil, preferiram nježne pastelne boje i udobnost [:zaljubljen]
2015 03 09
naše baš i ne pratim, jer mi nisu inspirativne, jedino mi je gypsygardens bila ok, onako nonšalanto a fora, ali više nije aktivna baš...pratim zoranu i nju baš volim, ima mi dobar stil, kad si da truda izgleda baš svjetski [:kesi] ali i u casual kombinacije ubaci neki drugačiji štih, tako da ona mi je super. povremeno bacim oko i na glam&glitter, ali ona je ipak više ženstvenija i baš to što ti kažeš, romantična, ali ima mi dobre casual kombinacije...i to je to što pratim, strane blogove baš i ne..nekad ako se sjetim pogledam chiaru ferragni, ali vrlo vrlo rijetko
2015 03 09
I ja povremeno pratim zoranu, i meni je ona skroz ok [:zaljubljen]
2015 03 09
Meni je Zorana isto super [:zaljubljen]
2015 03 09
ja guglam "models off duty" i pomno studiram fotke [:hihot] ... dosta pomogle... zene stvarno stave svasta na svasta sto mi nikad nebi palo na pamet, a izgleda bas super [:zaljubljen]
2015 03 09