Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Kako na dijetu? :-(

Da aneemaree kg dobiješ ali onda nakon 2 tjedna nestaju tako je bilo sa mnom,s tim da nisam vježbala baš svaki dan i nisam bila na nikakvim djetama jela sam normalno kao i sada naravno i slatko...naj zadovoljnija sam bila kad sam vidjela promjene na tijelu,znači sve utegnuto bolji osjećaj,odmah se lakše diše [:zaljubljen]
2015 03 10
Draga Maria4177..koja god cura ovdje na forumu otvori temu o mršavljenju i općenito problemom sa debljinom, ti copy pejstaš taj svoj jedan te isti post [:vrti] .. pokušavaš prodati te tabletice? Ne vjerujem ti ni riječ..to nije sportski, a i ružno je obmanjivati i lagati ljude kvazi preparatima tipa "ja sam skinula pol tone u mjesec dana" [:pospan] ..nemoj to raditi
2015 04 25
po meni je izgladnjivanje totalno bez veze.ima oar godina kako sam pocela "zdravo" zivjeti - bez odricanja i bez gladovanja i skinula sam cca 12kg i vise se ne vracaju sto god da pojedem izbacila sam bijeli kruh - inace nisam neki fan i ne pase mi tipa uz rizu tjesteninu peceni krumpir kuhano povrce i tak..pojedem ga tipa uz rostilj, neko grilano meso, u sendvicu i to ALI pazim da je sa sjemenkama, raženi (ali ne mjesani razeni jer je to cisa prevara) jedem manje ali cesce - tipa 5 obroka s tim da rucak i vecera obavezno veeeelika zdjela salate i da uvijek ostavim mjesta za slatko (odmah iza obroka- tako da se odmah te kalorije i potrose) [:hihot] hodam kad god stignem,kad je lijepo idem do grada pjesice umjesto busom,rolam, vjezbam cca 20min dnevno dok pauziram od ucenja i pocet cu trcati uglavnom potrebno je samo paziti - po meni je djeta bezveze i uglavnom ima jo-jo efekt
2015 05 28
navodno je fora da gladno tijelo nauci da dobiva malo hrane i onda to sto dobije odmah "posprema" a ne trosi - i zato obicno nakon djete dobijete natrag sve sto izgubite. treba dat tjelu onoliko kolko trosis + naucit se da jedes stalno ali manje da nikad nisi ni gladna ni sita vec onako taman.i ne oduzimat si nista jer provjereno kad skines kg odmah ces se bacit na cokolade i kekse i sve ce se vratit!
2015 05 28
[:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2015 05 28
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 19
1 2 3 4