Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Kako na dijetu? :-(

Najbolji recept za jest zdravo je da to imate kod kuće, a riješite se svih gluposti. Čega nema bez toga se može. [:smijesi]
2015 03 09
Ja sam jucer odlucila od danas dijeta i dvije litre vode na dan... do 13 sam popila jednu litru...od 13 niti jednu kap [:tuzan] Eto toliko o tome....
2015 03 09
Gnoccolina slažem se [:tuzan] [:tuzan] [:place] [:place]
2015 03 09
Ianaazg, ja si napunim 4 bočice od pola litre i to me cijeli dan gleda i pijuckam stalno, malo je čudno ispočetka ali kad se navikneš, još ti bude premalo, ja sam stalno žedna, treba samo malo discipline i ponavljanja u glavi kakve ces rezultate time dobiti:)
2015 03 09
moj prijedlog dukan dijeta,..ili ona baš isključivo mesna...meso i povrće... meni je djelovala jako...na početku strogo mesna, i onda sam ubacila i namirnice iz dukana koje ne idu u mesnoj...ali tko voli meso to je super...jer nema ograničenja u količini...eto [:smijesi] trenutno sam i sama na toj nekoj kombinaciji...jer se preko zime nakupilo toga...pa do pravog proljeća plan je skinut 5 , 6 kg... zasad sam na dva skinuta... znači meso, salate,...zob....nemasni jogurti... što manje ili nikako ugljikohidrata [:smijesi]
2015 03 09
Loreta idem vidjeti sto piše [:smijesi] Jesi citala o un dijeti? moja rođakinja s njom skinula 30ak kg [:smijesi]
2015 03 09
Nisam idem pogledati.. [:smijesi]
2015 03 09
Promjena prehrane i vjezbanje. Na pocetku je tesko,al izgura se. Probaj koji dan pisat sve,al apsolutno sve sto pojedes i popijes (osim obicne vode) pa pogledaj na netu kalorije,vjerujem da se vecina iznenadi :D Ja sam u 3mj izgubila 11kg :) manje vise jedem proteine,povrce i orasaste plodove,povremeno malo ugljikohidrata i nesto slatko,al daleko manje nego prije. Uz to i vjezbam bar 3x tj po 1,5h. Sretno [:smijesi]
2015 03 09
Ujutro je najbolje popiti do 0,5l mlake vode natašte ,najbolje s medom I limunom(početi s 0,2dl)izbaciti kruh,peciva,slatkiše ,gazirano,smanjiti suhomesnato ,jesti domaće I ne jesti preksano navečer,prije spavanja pojesti žlicu meda(dijeta isprobana)povremeno se počastiti nečim kaj volite,,e sad bi nakon zime opet trebalo krenuti samo čekam taj ponedjeljak(ne ovaj) [:hihot]
2015 03 09
Gea super, cestitam [:zaljubljen] Sto vjezbas?
2015 03 09
samo san dala savjet, na tebi/vama je kako ćete postupit. cure, sretno! [:smijesi]
2015 03 09
diabolus Hvala:) [:smijesi] [:poljubac]
2015 03 09
Hvala [:sramezljiv] Treniram Ocajne kucanice [:smije] tak se zove program u kojem nam trenerice slazu treninge,ima svega - teretana,step aerobic,aerobic,pilates...ubojito uglavnom.
2015 03 09
Aha znaci ides u teretanu, mislila sam da doma vjezbas, jillian ili tako nesto. Hvala [:poljubac] Loreta sto cemo? [:tuzan]
2015 03 09
Svaka cast tko uspije doma sam vjezbat,nemrem ni 5min. Uglavnom,treba ti klik u glavi se dogodit da stvarno odlucis... Meni je dugo trebalo...
2015 03 09