Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Još jedna... pa ja ne vjerujem!!

Nedavno sam pisala kako su mi prodane "nove" naušnice a stigle pokidane i zaljepljene ljepilom. Od tih novaca ništa.. Evo opet mi se dogodila ista stvar. Kupim lančić, poslan kao isti dan. Stigao tjedan dana kasnije, na koverti se vidi da je poslan 6 dana nakon što je rečeno. Pokidana kopča... Pukla opruga, ne drži. Javim se curi, kao, nije istina, ona zna kakav je lančić poslala, možda se putem pokidao. Da, možda je moj poštar Željo malo pronosao pa pokidao?!?! Tražim novce nazad, kaže ona meni da prodam dalje. Da prodam dalje pokidano?!? Postajem užasno isfrustrirana s ovim portalom, sve je više lažljivica i ne poštenih cura. Ne znam kakva su vaša iskustva?
2015 03 11
al to da se kida dok putuje je istina, ne mora značit da je i tvoje tako, ali ja sam sestrični za rođendan poslala ogrlicu poštom i stigla joj cijela pokidana [:vrti]
2015 03 11
Ne može se kopča tako pokidati, onaj mali dio što se zakopča...
2015 03 11
I bio je u čvrstoj kutiji, nema šanse.
2015 03 11
Jesi joj ostavila negativnu? Koji joj je link?
2015 03 11
ma kažem ne mora značit da je i tebi, ima svakakvih prodavača koji nemaju stida [:vrti]
2015 03 11
Ovdje bi trebalo postojati nepisano pravilo svih koji ovdje kupuju i prodaju da se na zahtjev kupca vraća novac nazad, ako kupac nije zadovoljan..ako se novac ne vrati a kupac noje zadovoljan trebalo bi dati negativnu...
2015 03 11
Nisam ostavila negativnu, nemam od toga ništa. Ostavila sam onoj za naušnice pa ipak neću vidjet svojih 140 kn. Dala sam joj do kraja tjedna da vrati novce pa ću onda vidjeti šta i kako dalje :/
2015 03 11
Apsolutno se slažem, ako predmet ne odgovara opisu trebalo bi se vratiti novce nazad, ne vidim tu nikakav problem.
2015 03 11
Trebalo bi biti opcija safepay kao na aukcijama prodavac ne dobije novce dok mu se kupac ne javi i dali je sve u redu s robom
2015 03 11
Tako se i meni isto dogodilo. Ali je bila zamjena u pitanju. Poslala sam joj skroz ocuvan i presladak pulover a ona meni puknute naušnice. Isprike su bile slične, "poštar kriv, ovo ono". Da baš, čovjek je igrao ping pong sa naušnicama. Presmiješno.
2015 03 11
Jel ti se javila? Imas podatke njene da ju nazoves?
2015 03 11
Možda se čak radi o istoj osobi.
2015 03 11
Javila se, kaže da mi se lančić ne sviđa pa ga želim vratiti. Mislim, glava me zabolila od tog komentara. Imam 240 povratnih, hrpu zadovoljnih cura, baš bi to postigla s takvim ponašanjem. Da se razumijemo, riječ je o 200 kn, a to stvarno nije malo novaca. Da je manje, ne bih joj se ni javila, bacila bih lančić i aj bok.
2015 03 11
Kakav je to lancic za 200 kn? [:sokiran] [:sokiran] Ako je dosao potrgan to zahtjeva odma vracanje novaca,a ako ne vrati novce, negativnu ko kuca veliku da ostali vide. Sta se ustrucavas,pa tvoji su novci. Nazovi ju.
2015 03 11
1 2 3