Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Skidanje karijesa i stavljanje plombe,cijena

ja sam uvijek plaćala bijelu 220kn barem :( Najviše me boli što ne dobijem nikakav jebeni račun!!!
2015 03 11
ja sam platila bijelu oko 200 kn, dobila račun.. jedino do 3. se ne plaća. ali opet, frendica kod drugog zubara ne plaća, nejasno stvarno.
2015 03 11
Pitanje, možda mrvicu offtopic... koliko otprilike košta popravak zuba kod privatnika?
2015 03 11
meni je moja zubarica ponudila bijelu plombu za peticu da ima od 100,150,200 kuna, ja sam izabrala ovu od 100, zato sam je toliko platila
2015 03 11
a 300kn dođe kod privatnika,bar kod moje u Šibeniku,može bit da se radi o nekoj spec plombi ili nisi osigurana treće nema...ali mi je prvi put to čut
2015 03 11
Ok, hvala... nemam dopunsko , tj. ne želim ga jer stvarno nikakve koristi od njega. Nemam nekih problema zasada, nadam se da će tako i ostati. Razmišljam o drugoj vrsti osiguranja, nisam se još odlučila niti raspitala dobro, a u međuvremenu sam primjetila crnu mrljicu na zubu i malo me boli, ne bih htjela da izmakne kontroli pa planiram otići privatno
2015 03 11
Ja sam kod privatnika platila plobmu 250 isto koliko sam platila sad nedavno i kod svog zubara. Sada to skoro sve dođe na isto. A 50 kn anesteziju znaci ne kod privatnika.
2015 03 11
Stvarno mi nije jasno to naše zdravstveno i dopunsko, ne služi ničemu [:sokiran] A da ne pričam kako zbrljave sve, ili kako moraš moliti za uputnice za pretrage, pa čekanje ... užas A jel ima netko da je osiguran preko privatnog osiguranja pa tako plaća zdravstvenu skrb?
2015 03 11
meni je moja zubarica jednu bijelu dala besplatno, a inace je oko 100 kuna. a crna je besplatna muz je kod svog zubara bijele placao 110-120 kuna i svaki put je dobio racun. @mexicana, moj tata ima croatia dopunsko. ne znam tocno sta mu sve pokriva. ali on je sve morao placat sam i onda donijet racun da mu oni vrate novce. nisu nikad radili probleme, svaki put su vratili. ali ne mogu si svi to priustit, pogotovo ako je neki veci iznos
2015 03 12
@martina ok hvala puno, i mislila sam da tako funkcionira... raspitat ću se još malo bolje. ako možda znaš jel mogao ići kod privatnika ili je morao ići svom doktoru/zubaru i sl. malo jest zeznuto ali ako se može kod privatnika ići, za naručiti se jedanput/dvaput godišnje i obaviti sistematski ili popraviti jedan zub, definitivno se isplati. samo ne daj bože neke bolesti, ali onda mislim isto da su novci zadnja rupa na svirali, nađu se nekako
2015 03 12
nažalost situacija je takva da na kraju ako želiš da ti se nešto na vrijeme napravi i kako treba (ako imaš neki veći problem) odeš kod privatnika, jbg koliko para toliko muzike :) ja za ono što sam se kod zubara vukla 3 godine u privatnika riješila u dva tjedna, nažalost tako je :/
2015 03 12
Ja imam croatia osiguranje, ne plaćam ništa kad idem u poliklinike koji imaju ugovor s croatiom. Jedino sam sam gin morala prvo platit pa mi je croatia vratila cca 70% od plaćenog jer ta poliklinika nije produžila ugovor s croatiom. Preko croatie nisam nikad bila kod zubara jer imam svoju privatnu koja mi je odlična. Popravak zuba kod nje platim cca 260kn.
2015 03 12
Ma,kod zubara je sve naplativo,osim vađenja i popravljanja zuba.A bijele plombe samo za ove prve zube.Izgleda da su zubi luksuz.I svi naplaćuju bez računa,izgleda. [:tuzan]
2015 03 12
gea hvala na info, još ako mi možeš reći koliko si plaćala policu mjesečno?
2015 03 12
Ne znam koliko će ti bit od koristi ta info jer imam Norma policu od 2006 g. kada je cijena bila povoljnija i više prava po polici, plaćam 79kn/mj.
2015 03 12