Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

O Roberto, Roberto...

Roberto? [:smije] Za cijenu robertovih sandala ja kupim Timberland, tako da baš nemam o čemu razmišljati. [:smije]
2015 03 13
kod mene nema roberto ali jednom sam u zg kupila štikle koje su mi baš prekrasne i zadovoljna sam imam ih 2 god ali ne nosim ih svaki vikend (nosila sam ih možda 10ak puta). bole me noge u njima ali bole me u svakima [:smije] a što se tiče ostale obuće kupila bi možda neke sandalice, ali čizme nikako, to mi baš treba biti kvalitetno [:smijesi]
2015 03 13
Ja sam si uzela neke tenisice za 79kn ak se ne varam pretprošle jeseni i dosadile su mi i moja mlađa sestrična se ne skida iz njih. Bit će da su onda iznimke samo u pitanju štetaaa I da, strašno su mi neudobne bile, al opet, 79kn da ne bi i anatomske bile još [:jezik] [:smije]
2015 03 13
Dobro što se udobnosti tiče, meni su udobne...Nosim ih cijeli dan i nemam nikakvih problema, niti me noge bole ni ništa. Više me bole noge ako cijeli dan se vucaram u Timbama ./
2015 03 13
ja danas uzela za 50 kuna tene na petu njihove [:jezik] [:sramezljiv] Kupujem kod njih na akcijama uvijek i totalnim snizenjima. Što se udobnosti tice,meni su super.
2015 03 13
Kupila sam crne Roberto tenisice na vezanje s platformom i sve super, udobne, prekul izgledale i nakon mjesec dana (nošene 7,8 puta ako i toliko) i na jednoj mi peta "potonula" :'( Što mislilte, može li to postolar popraviti? XD
2016 08 09
Ne. :/ Da je izvanjska peta slomljena dalo bi se lijepiti ali ako je iznutra-pa, mora rascetvoriti cijelu cipelu, na što ce to liciti ? ,:)
2016 08 09
1 2